Menu
We love foto, myśląc PV...

We love foto, myśląc PV…

We love foto. So do I, mógłbym odpowiedzieć, bo trochę się angielskiego uczyłem, ale wbrew mylącemu tytułowi nie jest to zaproszenie dla fotografów czy miłośników fotografii. To konferencja poświęcona fotowoltaice, branży określanej też jako PV od angielskiego photovoltaics. Zaproszenie zatem skierowane jest do wszystkich którzy aktywnie działają w branży PV, są właścicielami firm, prezesami takich firm czy ich menadżerami. Organizatorzy konferencji, którą objęliśmy naszym patronatem medialnym, zapraszają nas do Multikina w warszawskich Złotych Tarasach. Podczas dwudniowej konferencji będzie można się dowiedzieć o najnowszych trendach w branży i nawiązać kontakty, bo być tam powinni wszyscy. Dużo też będzie o ty, jak sprzedawać. Prelekcje przeplatać się będą z sesjami networkingowymi. A na zakończenie pierwszego dnia na 27 piętrze, skąd rozciąga się fenomenalny widok, zorganizowany będzie integracyjny bankiet, będzie koncert na żywo, a na zakończenie pokaz sztucznych ogni.

Organizatorzy zapewniają też wyżywienie i nocleg w hotelu, bo na konferencję przyjadą ludzie z całej Polski. Lokalizacja tuż przy Dworcu Centralnym, skąd można dojść podziemnym przejściem wprost z dworca, też nie jest przypadkowa. Dla uczestników przygotowane będą również specjalne konferencyjne paczki, mnóstwo gadżetów, zniżki od partnerów i inne niespodzianki (nie wszystkie jeszcze ujawnione).

O szczegółach przeczytacie na stronie konferencji, jest tam szczegółowy program, dowiecie się też kto podczas konferencji wystąpi.

Jeśli zatem jesteście jednymi z tych, którzy mówią o sobie We love foto, myśląc PV, to konferencja dla Was! My też tam będziemy i wszystko sprawdzimy. Bo nie tylko kochamy PV, ale też Ziemię i wiemy, że bez fotowoltaiki nie uda nam się zatrzymać zmian klimatycznych. Mam nadzieje, że zabrzmiało to dostatecznie patetycznie. Bo temat jest poważny i odrobina patosu nie zawadzi.

Konferencja miała odbyć się w grudniu, jednak ze względu na kolejną falę pandemii i związane z tym ograniczenia została przełożona na maj następnego roku.

Red. Rafał KORZENIEWSKI 

czwartek 26 maja, od godziny 9.00 do północy

piątek 27 maja, od godziny 9.00 do 21.00

Multikino w Złotych Tarasach, Warszawa, gdzie to jest

 

    www.welovefoto.pl

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.