Menu
TOP NEW SMALL 2021, czyli TOP automotive w wersji online

TOP NEW SMALL 2021, czyli TOP automotive w wersji online

Najlepsi eksperci przez dwa dni będą się dzielić swoją wiedzą i najświeższymi nowinkami z branży motoryzacyjnej podczas Konferencji TOP NEW SMALL 2021, której jesteśmy partnerem medialnym. Ze względu na wciąż utrzymujące się zagrożenie pandemią organizatorzy konferencji TOP automotive znów zdecydowali się na formułę online, za to udział w konferencji jest bezpłatny.

Dwa dni mają być pełne merytorycznej wiedzy z zakresu motoryzacji, przedstawionej przez ekspertów na co dzień stykających się z bieżącymi trendami w branży automotive. Który pasjonat motoryzacji nie chciałby wziąć udziału w takim wydarzeniu? Właśnie nadarza się wyjątkowa okazja na to, bo 25 listopada startuje druga odsłona dwudniowej Konferencji TOP NEW SMALL 2021. Za organizację wydarzenia odpowiada firma SQD Alliance (dawniej Team Prevent), będąca jedynym certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym VDA QMC w Polsce.

To już VII edycja Konferencji TOP automotive i tak jak w poprzednim roku, z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju oraz związane z tym bezpieczeństwo uczestników i prelegentów, odbywać się będzie w formie online. Dlatego organizatorzy zdecydowali się na tymczasową zmianę formuły Konferencji TOP automotive i nadanie jej dla odróżnienia nowej nazwy. Także dzięki temu nie zabraknie uznanych specjalistów z branży motoryzacyjnej, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i odpowiedzą na zadawane przez nich pytania. Prezentowane będą także nowe rozwiązania oraz dobre praktyki stosowane w branży automotive. W ciągu dwóch dni prelekcje dotyczące najbardziej aktualnych branżowych zagadnień wygłosi aż 11 zaproszonych ekspertów.

Konferencję TOP NEW SMALL rozpocznie podsumowanie zmian i nowości w polskiej motoryzacji, które przedstawione zostanie przez jednego z prelegentów – Luka Palmena, przedstawiciela KSSE i klastra SA&AM. Tematem przewodnim pierwszego dnia Konferencji będzie zrównoważony rozwój. Zagadnienie zostanie przedsatwione z zuwzględnieniem prawodawstwa, branży automotive oraz punktów widzenia poszczególnych graczy na rynku motoryzacji, w czym pomogą przedstawiciele OEMów. W drugim dniu Konferencji 26 listopada, prelegenci skupią się na zagadnieniu bezpieczeństwa, które zostanie omówione zarówno pod kątem bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa, jak i – co tu akurat znacznie ważniejsze – bezpieczeństwa funkcjonalnego. Z uwagi na to, jak dużą rolę odgrywa kadra kierownicza w zapewnieniu bezpieczeństwa, nie zabraknie także wyjaśnienia koncepcji Smart Management.

Tegoroczne wystąpienia prelegentów Konferencji skupią się m.in. na takich zagadnieniach, jak trendy oddziałujące na sektor motoryzacyjny, odpowiedzialność społeczna biznesu w ujęciu sieci dostaw, ślad węglowy, cyberbezpieczeństwo w motoryzacji, a także aktualne trendy materiałowe w motoryzacji i związane z tym wyzwania w kontekście badań części, a także cele dotyczące bezpieczeństwa funkcjonalnego oraz ISO 26262 w kontekście metod zapewnienia jakości. Zaplanowano również warsztaty tematyczne ze specjalistami. Podczas obu dni Konferencji przewidziano czas na zadawanie pytań i dyskusję z prelegentami w pokojach tematycznych.

Na Konferencję TOP NEW SMALL 2021 wciąż jeszcze można się zapisywać, wypełniając formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej wydarzenia – topautomotive.pl, gdzie znajdziecie również szczegółową jej agendę Konferencji oraz są przedstawione sylwetki prelegentów.

opracowane na podstawie materiałów prasowych, redakcja

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.