Menu

O Nas

Drodzy Czytelnicy,

magazyn przedsiębiorcy@eu jest w wersji papierowej kwartalnikiem, a w  wersji online portalem, na którym codziennie staramy się zamieszczać nowe wiadomości. Jest skierowany do ludzi biznesu, reprezentujących zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa. Ich właścicieli i managerów. A także przedstawicieli wolnych zawodów, prawników, lekarzy, architektów, jak i artystów, bo oni też dziś są przedsiębiorcami. 

Magazyn porusza tematykę gospodarczą, dostarcza wiedzę z zakresu rynków finansowych, zjawisk zachodzących w świecie biznesu, jest źródłem inspirującej wiedzy niezbędnej do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Wiedza zawarta w magazynie przekazywana przez ekspertów jest oparta nie na ksiązkowej wiedzy, ale na ich praktycznych doświadczeniach. Nie pomijamy tematyki społecznej, sporo miejsca poświecając problematyce społecznej odpowiedzialności biznesu.

Na łamach magazynu prezentujemy ludzi biznesu, pokazujemy kulisy ich sukcesu, ale i ich samych w życiu prywatnym. Bo biznes to ludzie i stąd wziął się program Twarze Biznesu Polskiej Gospodarki! 

Piszemy też o stylu życia, kulturze, sztuce, tej przez duże S i o sztuce spędzania wolnego czasu oraz o zdrowiu. A także o motoryzacji, której poświęcamy osobny dodatek. Zapraszamy do lektury!

 

Barbara Jończyk, wydawca i redaktor naczelna magazynu przedsiębiorcy@eu. Założycielka Klubu Integracji Europejskiej, prestiżowego klubu biznesu działającego już prawie dwadzieścia lat. Otrzymała wiele nagród za swoje osiągnięcia. Wśród nich były „Pierścień Patrioty” oraz „Pierścień Niepodległości”, którymi uhonorowało ją Stowarzyszenie Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego, „Super Wiktoria” od Fundacji Warto Im Pomagać za promocję przedsiębiorczości i idei społecznej odpowiedzialności biznesu oraz tytuł „Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet”. Sama jest twórcą programów gospodarczych takich jak „Twarze Biznesu Polskiej Przedsiębiorczości” „Filary Polskiego Biznesu” czy „Perły EuroTurystyki”. A także organizatorką wielu wydarzeń biznesowych.