Menu

Poranna kawa z ekspertem. Spotkanie on-line z ekspertami z Banku BNP Paribas…

Spotkanie on-line

Przedsiębiorcy!
21.05.2020 r. o godz. 10.00 zapraszamy na bezpłatny webinar z cyklu Poranna kawa z ekspertem – „Wynajem długoterminowy. Kieruj się wygodą.”
W programie:
· Kilka słów o Arval
· Co to jest wynajem długoterminowy
· Korzyści z wynajmu długoterminowego
· Porównanie do innych form finansowania
· Aktualne promocje
· Webinarium jest bezpłatne.
· Obowiązuje formularz rejestracji.
· Webinarium jest ograniczone do liczby 50 uczestników.
· Wymagana jest tylko przeglądarka internetowa Google Chrome lub Internet Explorer
Jeżeli jesteś zainteresowany koniecznie potwierdź swoją obecność na rsvp@kie.biz.pl
Ilość miejsc ograniczona.
Prelegenci:
Mikołaj Rakowski, Bank BNP Paribas
BNP Paribas Bank Polska S.A. jest bankiem uniwersalnym, który jest częścią międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Bank dostarcza nowatorskie rozwiązania finansowe do klientów z różnych segmentów – klientów indywidualnych, przedsiębiorców i rolników.
Anna Boś-Kwiatkowska, Arval
Arval Service Lease Polska powstał w 1999 roku jako członek grupy kapitałowej BNP Paribas. Jest jednym z założycieli Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP), który kształtuje i wywiera wpływ na rozwój branży wynajmu i leasingu pojazdów oraz zarządzania flotą pojazdów.

Klub Integracji Europejskiej

Klub Integracji Europejskiej, którego administratorem jest Europejskie Forum Przedsiębiorczości,  od ponad 18 lat działa na rzecz łączenia biznesów pomiędzy  firmami, promocji ich marki i osób nimi zarządzających. Klub wykorzystuje do tego różnego rodzaju narzędzia, od bezpośrednich spotkań biznesowych.  Powstał z inicjatywy środowisk gospodarczych. Ma charakter otwarty. Mogą do niego należeć zarówno duże firmy będące liderami w swojej branży, jak i firmy małe o charakterze rodzinnym. Dzięki swojej nowatorskiej działalności, klub zyskał uznanie na rynku ogólnopolskim. Współpracuje z wieloma instytucjami wspierającymi przedsiębiorczość, demokrację i prawa człowieka, m.in. Krajową Izbą Gospodarczą, Warszawską Izbą Gospodarczą, Warszawską Izbą Przedsiębiorczości, Fundacją Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”,  Stowarzyszeniem Bezpieczeństwa Narodowego, Krajowym Stowarzyszeniem Ochrony Informacji Niejawnych.

Dołącz do spotkania

Masz ochotę uczestniczyć w otwartym spotkaniu. Potwierdź swoje uczestnictwo! Więcej o spotkaniu na stronie Klubu i w newsletterze.
Poniżej link do spotkania:
https://us02web.zoom.us/j/85032428014?pwd=M1hCdXJYY2RZTkxsb1YrT3VyNW5hUT09
Jeżeli nie możesz wejść przez link wpisz:
Meeting ID: 921 542 2848
Password: 006715

Red. Agnieszka Majcher

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.