Menu
Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach

Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach !

XI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach DGCS Open odbędą się 4 października, znów w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie ich historia się zaczęła i odbyła większość ich edycji. Do udziału organizatorzy zapraszają wszystkich przedsiębiorców (właścicieli, prezesów, członków zarządów i dyrektorów). Także tych, którzy w żadnych zawodach dotąd nie brali udziału, bo mistrzostwa zostaną rozegrane w dwóch grupach. Diamentowej, dla zawodników o rankingu powyżej 1600 (można tu zdobyć punkty do rankingu FIDE) i bursztynowej, dla tych o niższym rankingu lub w ogóle bez rankingu. W obu grupach mistrzostwa rozgrywane będzie w systemie szwajcarskim w dziewięciu rundach. Puchary otrzyma pięciu najlepszych zawodników w każdej grupie, pamiątkowe medale zostaną wręczone wszystkim. A po ceremonii rozdania nagród wszyscy uczestnicy turnieju i równolegle odbywającego się DGCS Biznes Forum zostaną przez organizatora zaproszeni na bankiet.

Zawody odbędą się w głównej sali restauracji hotelu „Borowianka” w Ostrowie Wielkopolskim, a bankiet w karczmie „Polskie Jadło” na terenie kompleksu hotelowego. Udział w turnieju jest płatny, pakiet standardowy to koszt 150 złotych, a premium, z jednym noclegiem w hotelu (przed lub po), 250 złotych. Dodatkowym bonusem dla tych, którzy zdecydują się na pakiet premium będzie licencja na oprogramowanie do prowadzenia działalności gospodarczej. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 września.

zgłoszenia udziału w DGCS OPEN (kliknij)

Więcej szczegółów na www.szachy.dgcs.pl. Odnajdziecie też tam informacje o dotychczasowej historii mistrzostw.

Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach DGCS Open, obejrzyj relację z zeszłorocznej edycji

Równolegle odbywać się będzie DGCS Biznes Forum. Okazja do zdobycia przydatnej wiedzy i nawiązania użytecznych kontaktów biznesowych. Wśród poruszanych tematów będzie społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) i jak zdobyć na to środki, darmowe poręczenia Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych z Gostynia, prezentacja ostrowskiego klastra energii i dlaczego warto do niego przystąpić, a także prezentacja oferty miasta i gminy dla przedsiębiorców. Przeważać będą więc tematy lokalne. A na zakończenie uczestnicy obu wydarzeń spotkają się razem na bankiecie.

Udział w DGCS Biznes Forum jest płatny, koszt to 150 złotych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 września.

zgłoszenie udziału w DGCS Biznes Forum (kliknij)

Tak Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach DGCS Open, jak i DGCS Biznes Forum objęliśmy naszym patronatem medialnym.

Organizatorem obu wydarzeń Grupa DGCS. Tworzące ją i ściśle współpracujące ze sobą firmy postawiły sobie za cel dostarczanie rozwiązań wspierających zarządzanie i bieżącą działalność przedsiębiorstw. Ich atutem jest przeszło 25 letnie doświadczenie na tym rynku.

więcej: www.grupa.dgcs.pl

Rafał Korzeniewski

 

 

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.