Menu
Kongres 60 Milionów: G2A Arena pod Rzeszowem, ognisko nad Zalewem Solińskim i wizyta w Krakowie (plus turniej golfowy i zawody żeglarskie)

Kongres 60 Milionów: G2A Arena pod Rzeszowem, wizyta w Krakowie i ognisko nad Zalewem Solińskim

Skąd nazwa Kongres 60 Milionów? Bo jest nas, Polaków jak się ocenia 60 milionów, czyli co drugi żyje poza granicami kraju. Wśród nich i ich potomków nie zabrakło ludzi energicznych, którzy wzięli sprawy w swoje ręce i zostali przedsiębiorcami. I to właśnie dla nich organizowany jest ten kongres, dla polonijnych przedsiębiorców, by nawiązali kontakt z krajem, by tu robili interesy, ale i byli naszymi ambasadorami tam. A także, by te kontakty nawiązywali pomiędzy sobą. Jeśli tak zarysujemy cele kongresu, to nie dziwi to, że większość wydarzeń odbywa się zagranicą. W tym roku Kongres 60 Milionów gościł w Londynie, Berlinie i Buffalo, przed nami jeszcze Nowy Jork, ale już w sierpniu odbędzie się w Polsce. Objęliśmy te wszystkie wydarzenia naszym patronatem medialnym.

W materiałach prasowych napisano, że na trzydniowy Kongres 60 Milionów zapraszają nas do G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem, nie bacząc, że mogą w ten sposób zniechęcić potencjalnych jego uczestników, bo spędzenie trzech letnich dni nawet w najlepiej urządzonym centrum kongresowym, to nie dla każdego brzmi atrakcyjnie. Tymczasem uczestnicy kongresu w G2A Arena spędzą tylko jeden dzień! Pierwszy dzień to zawody żeglarskie nad Zalewem Solińskim i integracyjne ognisko. Drugi to turniej golfowy na polu w Trzciance pod Rzeszowem i wypad do Krakowa, gdzie w sali konferencyjnej uczestnicy spędzą raptem dwie godziny, będzie czas zwiedzanie miasta i zaproszenia na farsę „Bracia Polacy” Krakowskiego Teatru Komedia. Sztukę widziałem (z aktorami wybierzemy się z Polski… za ocean, czyli w odwrotnym dla wielu kierunku) i poleciłbym, ale mając tak mało czasu, może lepiej wybrać się na spacer na Kazimierz, bo tam toczy się wieczorne życie miasta. Gadanie, dużo gadania będzie dopiero trzeciego dnia. Program konferencji w G2A Arena – dopiero wtedy tam dotrzemy – jest naprawdę ciekawy. Uczestnikom (a może raczej ich dzieciom i wnukom) zostanie przedstawiona nawet oferta studiów w Polsce. Nie ma tu co za bardzo wchodzić w szczegóły, każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Ale kluczowy cel, nawiązanie kontaktów biznesowych i nie tylko biznesowych będzie do tego czasu osiągnięty. Ale jeśli z czymś nie zdążyliśmy, to kolejną okazją będzie trwająca do północy wieczorna gala.

Zaproszenie jest skierowane oczywiście nie tylko do polonijnych przedsiębiorców. Powinni przecież kogoś tu spotkać, nie tylko gospodarzy. Kogoś, czyli przedsiębiorców z kraju. I dlatego jest to zaproszenie również dla Was!

Szczegółowy program kongresu 60 Mionów wydarzenia odnajdziecie na jego stronie, do której link podajemy poniżej.

więcej: www.60mln.pl/y2019/rzeszow-2019

Tam także odnajdziecie szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa w kongresie. Udział jest płatny, ale naprawdę warto! Jest zresztą kilka różnych pakietów, od zaledwie 100 do 1000 złotych, w tym ostatnim obejmuje on też hotel i udział w gali, nie jest to zatem nawet w tym wypadku drogo.

Rafał Korzeniewski

 

 

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.