Menu

VIII Letnia Gala Przedsiębiorców – musisz tam być!

Będzie to już 8. edycja wydarzenia organizowanego przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości. To największe tego typu wydarzenie w Polsce, w którym udział bierze co roku ok. 1500 przedsiębiorców!

Na Rancho pod Bocianem, tradycyjnie w ostatnią niedzielę czerwca, bawić się będą przedsiębiorcy, znani aktorzy oraz dziennikarze. Goście zaproszeni są razem z dziećmi, bo gala ma charakter rodzinnego pikniku. Podczas gali wręczone będą po raz 7.  Perły EuroTurystyki, którymi wyróżniane są hotele i ośrodki turystyczne za najlepszą ofertę pobytową.

Letnia Gala to też świetna okazja do promocji swojej firmy, w wybranej przez siebie formie, włącznie z możliwością wystawienia swojego stoiska i sprzedaży na nim swoich produktów bądź usług. Goście będą mieli okazję bezpośrednio poznać produkty i oferty różnych marek, w tym, m.in: Play, PKO BP, BMW czy Volkswagena.

Letnia Gala Przedsiębiorców to wydarzenie służące integracji przedsiębiorców, którzy na galę są zapraszani razem z rodzinami, a całe wydarzenie przybiera formę pikniku z mnóstwem atrakcji dla wszystkich niezależnie od wieku. Będzie się można zmierzyć ze ścianą wspinaczkową, parkiem linowym czy odbyć przelot śmigłowcem! Goście będą mogli też wziąć udziału w turnieju minigolfa o Puchar Prezesa Europejskiego Forum Przedsiębiorczości, w którym do wygrania będą m.in.: vouchery pobytowe w ekskluzywnym hotelu! Dużo atrakcji przygotowano też z myślą o dzieciach (w tym dmuchańce, klowni i malowanie buziek!), a te najmłodsze będzie też można na chwilę zostawić pod opieką animatorów, by dorośli mogli skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji.

Całości dopełni ciekawy program artystyczny oraz pokazy sportów walki. Nikt też z pewnością nie wróci głodny, organizatorzy zadbają o urozmaicony catering, choć oczywiście dominować będą potrawy z grilla (to przecież piknik!). W strefie VIP natomiast czekać będą wyśmienite sałaty i dania rybne, a także wyborne sery i szeroki wybór wykwintnych alkoholi.

A wszystko to w malowniczej scenerii Rancho pod Bocianem położonego w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Firmy zainteresowane promocją i wystawieniem swojego stoiska zachęcamy do kontaktu najpóźniej do 11 czerwca z Anetą Sienicką, tel. 603 333 711, mail: asienicka@efp.biz.pl  lub Robertem Sienczewskim, tel. 512 642 104, mail: rsienczewski@kie.biz.pl

Przedsiębiorcy zainteresowani samym udziałem w Letniej Gali Przedsiębiorców, mogą zakupić bilety na https://gala-przedsiebiorcow.evenea.pl/

Letnia Gala Przedsiębiorców odbędzie się 24 czerwca w godz. od 12.00 do 19.00 na Rancho pod Bocianem w miejscowości Przypki k. Tarczyna.

 

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.