Menu
V IT Future Expo na Stadionie Narodowym w Warszawie , 20 września

V IT Future Expo w Warszawie, patronat medialny

IT Future Expo to największe targi informatyczne w Polsce oraz IT Future Congress i inne wydarzenia towarzyszące. Organizowane już po raz piąty, wpisały się już na stałe w kalendarz wydarzeń branży IT. Tegoroczne Expo odbędzie się pod hasłem rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom!

Na pytanie, dlaczego odpowiedź jest prosta, inaczej dziś się już nie da. Maszeruj albo giń, tę dewizę Legii Cudzoziemskiej da się zastosować także tutaj. Kto nie idzie z postępem, ten odpada z wyścigu. Dotyczy to nie tylko branży IT, ale praktycznie wszystkich, bo IT jest już w naszym życiu wszechobecne.

Tradycyjnie już IT Future Expo odbędzie się na Stadionie Narodowym, który mimo nie tak małej konkurencji jest jednym z najmodniejszych miejsc dla organizacji tego typu biznesowych wydarzeń. Jego wielkim atutem jest to, że wszyscy wiedzą, gdzie się znajduje.

 Marek Jakobiak zaprasza IT Future Expo, obejrzyj klip

Oprócz IT Future Congress, od początku towarzyszącego IT Future Expo, zorganizowane zostaną specjalne strefy, w których będzie można zwrócić się o poradę do specjalistów: IT Law Point, IT Consulting Point oraz punktu Dotacje na IT. Trochę irytująca jest ta maniera używania wszędzie angielskiego, ale bez obaw, spotkamy tam ludzi biegle mówiących po polsku, a nawet niekoniecznie biegle posługujących się angielskim. W IT Law Point będzie się ich można spytać o najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące ochrony danych osobowych, a w IT Consulting Point, jak przeprowadzić analizę polityki bezpieczeństwa w firmie, czy zoptymalizować jej pracę. Zaś w punkcie Dotacje UE na IT, jak uzyskać dofinansowanie na wdrożenie rozwiązań informatycznych.

Nowością będzie strefa dronów, która po raz pierwszy znajdzie się w programie tematycznym targów. W strefie tej będzie można dowiedzieć się o możliwościach wykorzystania tych bezzałogowych statków powietrznych w biznesie. Kluczowi gracze na tym rynku zademonstrują funkcje najnowszych urządzeń ze swojej oferty oraz przeprowadzą efektowane loty pokazowe.

A w specjalnie wydzielonej strefie 3D wirtualną rzeczywistością oraz technologią druku 3D. Nie zabraknie również strefy relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu.

Innym towarzyszącym i to nie po raz pierwszy IT Expo wydarzeniem będzie – IT CAREER SUMMIT, czyli targi pracy dla informatyków, nie zdziwmy się wiec, jeśli wysłany na targi pracownik oświadczy nam, że ma ciekawą propozycję pracy i poważnie ją rozważa. Tu również, pod hasłem Twoja Kariera w IT zorganizowano część konferencyjną,

Dzień wcześniej odbędzie się natomiast gala IT FUTURE AWARDS, podczas której wręczone zostaną nagrody laureatom konkursu LIDERZY IT 2017.

 

więcej informacji na stronie IT Future Expo: www.itfuture.pl

 

środa 20 września, godzina 9.00 – 17.00

Stadion Narodowy w Warszawie

gdzie to jest

 

Wstęp na targi dla zwiedzających, a także udział w wydarzeniach towarzyszących jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji. Zaproszenie jest jednak skierowane wyłącznie do przedstawicieli firm, przy czym dla firm z branży IT jest on płatny (100 zł od osoby).

Rafał Korzeniewski

Niezdecydowani mogą jeszcze obejrzeć relację z zeszłorocznych targów:

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.