Menu
IX Polski Kongres Przedsiębiorczości, ruszyła rejestracja!

IX Polski Kongres Przedsiębiorczości, ruszyła rejestracja!

Nigdy dotąd Polski Kongres Przedsiębiorczości nie odbył się dwa razy w tym samym miejscu, ale tak się stanie w tym roku. Tak, jak rok temu odbędzie się on w Centrum Kongresowym ICE Kraków, dokąd organizatorzy zapraszają nas 14 i 15 listopada. Ruszyła już rejestracja na Kongres, która co ważne, jest bezpłatna!
 

Agenda Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości

Rozwój, nowoczesność, przyszłość – czas na Polski Kongres Przedsiębiorczości!

Znamy już wstępną agendę, która jest do pobrania obok. Podczas tegorocznej edycji szczególny nacisk będzie położony na rolę samorządu w Polsce, biznes XXI wieku oraz nowe oblicze innowacyjnej nauki. Program będzie obejmować ponad dwadzieścia paneli dyskusyjnych, zaproszonych zostało dwustu prelegentów, a organizatorzy oczekują nawet dwóch tysięcy uczestników. Kto nie będzie mógł się wybrać w tych dniach do Krakowa, będzie mógł śledzić jego obrady w Internecie.

Organizatorzy chyba niebezpodstawnie chwalą się, że Polski Kongres Przedsiębiorczości już od dekady ma wpływa na decyzje polskich przedsiębiorców, naukowców i samorządowców. Jego atutem jest na pewno interdyscyplinarność, która daje szansę na realne efekty i te efekty, w postaci komercjalizacji projektów i badań się pojawiają.

Takie wydarzenie jak Polski Kongres Przedsiębiorczości ma szansę stać się rzeczywistym wsparciem dla rozwoju gospodarki w tym trudnym dla niej momencie, gdy po problemach wywołanych przez pandemię teraz stanęliśmy przed kolejnym wyzwaniem, jakim sa konsekwencje toczącej się w Ukrainie wojny.

Odkryj Małopolskę!

Jak już wspomnieliśmy, po raz drugi Polski Kongres Przedsiębiorczości odbędzie się w Krakowie, który będzie jego współgospodarzem. Dzięki współpracy z prezydentem Krakowa Jackiem Majchrowskim oraz marszałkiem województwa małopolskiego Witoldem Kozłowskim Kongres znów odbędzie się w nowoczesnym i świetnie położonym Centrum Kongresowym ICE Kraków. Będzie to też okazja by odkryć atuty Małopolski i to nie tylko te turystyczne.

Obiekt, w którym przez dwa dni będzie odbywał się kongres znajduje się w samym sercu miasta. Z przeszklonego holu rozpościera się widok na Zamek Królewski w Krakowie i wiślane bulwary. Stąd tylko kilka minut na piechotę dzieli nas od Skałki i Krakowskiego Kazimierza. Jeszcze bliżej jest do Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, które jest praktycznie vis a vis. A elektrycznym autobusem z pętli przy centrum kongresowym dojedziemy na kopiec Kościuszki. Dzięki swojej lokalizacji, wielofunkcyjności, a także oryginalnej architekturze Centrum Kongresowe ICE jest biznesową i kulturalną wizytówką miasta.

W imieniu organizatorów Kongresu, jako jego patron medialny, zapraszamy do udziału w Kongresie, zachęcamy też do obejrzenia zaproszenia na IX Polski Kongres Przedsiębiorczości marszałka województwa małopolskiego Witolda Kozłowskiego.

Można już rejestrować swój udział w Kongresie, wystarczy w tym celu wypełnić prosty formularz online. Sam udział, przypomnijmy, jest bezpłatny.

Więcej informacji o Kongresie znajdziecie na jego stronie: https://polskikongres.pl

Warto też śledzić na bieżąco przygotowania do Kongresu w social mediach:

Facebook – Polski Kongres Przedsiębiorczości

LinkedIn – Polska Agencja Przedsiębiorczości

Tik Tok – Polska Agencja Przedsiębiorczości

Instagram – Polska Agencja Przedsiębiorczości

YouTube – Polska Agencja Przedsiębiorczości

Na materiałów organizatora przygotował red. Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.