Menu

MAGIA JAPONII w Józefowie

Anlaya Day Spa to szczególne miejsce z niezapomnianą atmosferą dla każdego, kto pragnie relaksu, ciszy oraz profesjonalnej pielęgnacji całego ciała. Inspiracja kulturą azjatycką wpływa na wyjątkowość tego miejsca, gdzie w niespotykany sposób połączono tradycję z luksusową nowoczesnością.

Nina Alt

Anlaya Day Spa w podwarszawskim Józefowie powstało dzięki wspólnemu pomysłowi dwóch wyjątkowych kobiet: Ali Rypina, zafascynowanej magią Japonii oraz Anny Świderek, pasjonatce kosmetologii. To one sprawiły, że w miejscu tym wielką uwagę przywiązuje się do uzyskania harmonii ciała i duszy, oddziałując na wszystkie ludzkie zmysły: dotyk, słuch, smak, wzrok i węch.

Atutem Day Spa jest profesjonalny i zgrany zespół pracowników z wyższym wykształceniem i licznymi szkoleniami, oferujący zawsze profesjonalną i indywidualną konsultację kosmetologiczną każdemu klientowi.

Pielęgnacja twarzy to szczególna specjalizacja Anlaya Day Spa. Zabiegi nawilżające, liftingujące i ujędrniające przeprowadzane są na renomowanych kosmetykach marek: Decleor, Carita, Intraceuticals, Is Clinical. Oprócz tego klienci korzystają z bardziej specjalistycznych zabiegów takich jak: pilingi, kwasy, mikrodermabrazja oraz zabiegów seryjnych przy użyciu urządzeń Focus RF czy przełomowej technologii Radiage – Pelleve (jednej z najnowszych, niechirurgicznych technik służących utrzymaniu młodego wyglądu).

Szeroka gama zabiegów na twarz to nie jedyna zaleta tego miejsca. Najnowszej generacji urządzenia takie jak Icoone, Focus (cieszące się dużą popularnością dzięki działaniom wspomagającym wyszczuplenie i modelowanie sylwetki) sprzyjają zwiększającej się popularności tego Spa.

Day Spa oferuje bogaty wachlarz typowych, manualnych masaży relaksacyjnych i leczniczych. Klientom polecane są też masaże ciepłą świecą, gorącymi kamieniami, a także drenaż limfatyczny. Dużą popularnością cieszą się konsultacje i zabiegi z zakresu fizjoterapii, tapingu i terapii manualnej.

Ciekawą ofertę stanowi również kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp, przedłużanie rzęs metodą 1:1, wykonywanie profesjonalnego makijażu oraz makijażu permanentnego. Pełen zakres usług fryzjerskich w oparciu o preparaty firm L’Oreal, Davines i Joico dopełniają listę zabiegów pielęgnacyjnych. Od niedawna wprowadzone zostały konsultacje oraz zabiegi z zakresu trychologii – nowej i ciągle rozwijającej się dziedzinie nauki, która zajmuje się wszystkimi przypadkami wypadania włosów, łysienia oraz chorób skóry głowy. Anlaya Day Spa jest jednym z nielicznych miejsc w Polsce, które wykonuje specjalistyczne badania i zabiegi trychologiczne.

Spa wyróżnia także bardzo rozwinięty zakres zabiegów z dziedziny dermatologii estetycznej, dzięki której można poznać najnowsze metody dostarczania skórze jej naturalnych składników (kolagenu, tlenu, kwasu hialuronowego), które w procesie starzenia się skóry ulegają naturalnemu zanikowi. Klienci mogą skorzystać z wizyty u dermatologa i lekarza medycyny estetycznej.

W te japońskie klimaty chętnie zaglądają znani i lubiani artyści: Laura Łącz, Tomasz Stockinger, Krystyna Mazurówna, Agnieszka Perepeczko, Kasia Klich,Olgierd Łukaszewicz.

„Nęci muzyka swoim spokojem i opanowaniem, nęcą uwodzicielskie zapachy i harmonia, jaka tu panuje. Jest w tym wszystkim jakaś tajemniczość, po której można sobie wiele obiecywać”, zapewnia Olgierd Łukaszewicz.

Ala Rypina – mgr ekonomii, związana zawodowo z firmami takimi jak:
HEILIT+WOERNER, Rothemuhle, koncern STRABAG SE
z siedzibą w Villach w Austrii, Eko-Partnerzy, Centrum Medyczne
LIM. Członek Rad Nadzorczych, posiadająca
uprawnienia Ministra Finansów, należąca do Top Management,
pełniąca funkcje dyrektorskie (w tym dyrektor finansowy
i zarządzający). Posiada szerokie doświadczenie
w pozyskiwaniu kapitału i środków unijnych oraz w prowadzeniu
dużych inwestycji i komisji przetargowych.

Anna Świderek studiowała na Friedrich Alexander Universität Erlangen-
Nürnberg w Norymberdze. Absolwentka Otto Friedrich
Universität Bamberg w Niemczech z certyfikatem DSH.
Dyplomowany, szanowany kosmetolog Wyższej Szkoły
Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.
Uczestniczka licznych konferencji naukowych i kongresów.
Ekspert w przeprowadzaniu zabiegów VPL, Focus
i Icoone. Posiada liczne certyfikaty z zakresu mezoterapii
i pilingów chemicznych.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.