Menu
Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup

Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup

Już 23 kwietnia odbędzie się 2. edycja zawodów w chodzie sportowym Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup. WeNet jest partnerem tego światowej rangi wydarzenia mającego na celu wyłonienie liderów rankingu chodu. Impreza odbędzie się w bliskim otoczeniu PGE Narodowy pełniącego rolę gospodarza, aby po raz kolejny połączyć pasję, sport, rozrywkę oraz biznes.

Work life balance można realizować na różne sposoby, np. poprzez aktywność fizyczną i udział w wydarzeniach sportowych aktywizujących miłośników chodu sportowego. WeNet z dużym zaangażowaniem popiera tego typu inicjatywy i z dużą przyjemnością przystąpił jako partner tegorocznej edycji Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup.

Dobra kondycja fizyczna i psychiczna jest nam potrzebna na co dzień we wszelkich aktywnościach, również tych zawodowych. Z dużym zaangażowaniem popieramy wszelkie inicjatywy propagujące aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Tym bardziej jeśli organizatorem wydarzenia jest ambasador naszej Marki, Robert Korzeniowski” – komentuje Anna Pszczółkowska, Dyrektor Komunikacji i Rozwoju WeNet.

materiał partnera

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.