Menu
Kongres 60 Milionów już 5 maja, bądź z nami!

Kongres 60 Milionów już 5 maja, bądź z nami!

Kongres 60 Milionów, bo tylu, 60 Milionów jest Polaków na świecie. Kongres 60 Milionów to Globalny Zjazd Polonii. Polonii, która także w biznesie może być naszym ambasadorem, pomagać nam budować potęgę polskiej gospodarki. Chcemy, by inwestowali w Polsce, ale i by pomagali nam inwestować poza granicami kraju. Chodzi nie tylko o biznes, ale i o naukę oraz kulturę. Chyba jednak, jeśli idzie o biznes, do zrobienia i do osiągnięcia jest najwięcej.

Pierwsza edycja kongresu odbyła się w 2018 roku, w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Kongres 60 Milionów odbył się wtedy w Miami i Buffalo w Stanach oraz w Rzeszowie. Rok później doszły jeszcze oprócz tamtych miast, jeszcze w Londynie, Berlinie i Nowym Jorku. A potem przyszła pandemia. Planowanych było aż 8 zamiast 6 edycji, ale trzeba było wszystko odwołać.

Ponownie Kongres 60 Milionów startuje w 2021 roku transmisją online z Rzeszowa. To zdecydowanie inna formuła, wtedy, tradycyjnie była ona nastawiona bardziej na bezpośrednie spotkania, ale powinno być ciekawie, inspirująco. I rezultatem powinny być, nowe dostrzeżone biznesowe możliwości i nowe biznesowe relacje.

Tym razem organizatorzy zapraszają po prostu wszystkich, bo Internet jest globalny. Zapraszają Polonię ze wszystkich kontynentów i nas z kraju. Niech połączy nas… biznes!

Pełny program kongresu jest już dostępny na stronie www.60mln.pl. Będzie o inwestowaniu w czasie pandemii i gospodarce po niej. O rynku usług turystycznych, bo kiedyś pandemia się przecież skończy i usługach zdrowotnych (w tym tzw. turystyce zdrowotnej). O logistyce. I oczywiście o promocji polskich i polonijnych marek. To wręcz jeden z najważniejszych celów. I o kultywowaniu języka polskiego wśród Polonii. Byśmy nie musieli rozmawiać ze sobą po angielsku.

Transmisja odbędzie się na stronie Kongresu 590 www.kongres590.pl, co jest może symboliczne, bo prefix 590 to oznaczenie produktu z Polski. Trzeba tylko jeszcze wcześniej dokonać rejestracji online.

Tradycyjnie już jako magazyn przedsiębiorcy@eu objęliśmy Kongres 60 Milionów naszym patronatem medialnym.

red. Barbara Jończyk

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.