Menu
Weź udział w Forum Liderów PPP !

Znamy już datę Forum Liderów PPP

Trzecie Forum Liderów PPP odbędzie się w 17 czerwca w formule hybrydowej. Część offline w Varso Tower w Warszawie, dla uczestników będzie tam jednak tylko 25 miejsc. Za to, jeśli idzie o uczestnictwo online, to ograniczeń co do ilości uczestników nie będzie, będzie też bezpłatne. Wykorzystana zostanie popularna platforma ZOOOM.

Pewnie skrótu PPP rozszyfrowywać już nie trzeba, ale na wszelki wypadek PPP to partnerstwo publiczno-prywatne. Może i rozwija się u nas powoli, ale rozwija. Przed nim też wielka szansa, gdyż coraz bardziej zainteresowane są nim samorządy, a przynajmniej powinny. Zadań bowiem im przybywa, a środków wprost przeciwnie. Formuła PPP daje szanse na pewne oszczędności, ale przede wszystkim pozwala uniknąć znacznej części wydatków z góry. Samorząd może dzięki temu realizować swoje zadania, partner prywatny zaś zarobić, bo to jest jego celem. Jeśli nie będzie na to szans, to po prostu w to nie wejdzie. Dlatego mowa o partnerstwie, bo choć cele nie są identyczne, to zrealizować się je da tylko we współpracy. Z narzędzia jakim jest PPP może też korzystać państwo i jego agendy i choć także korzystają, to pozostaje ono domeną przede wszystkim samorządu.

Forum Liderów PPP to spotkanie z ekspertami i praktykami, szansa na poznanie najlepszych praktyk, najlepszych rozwiązań. I nawiązanie kontaktów. Więcej szczegółów, w tych dotyczących programu, powinniśmy poznać wkrótce.

więcej: www.forumliderowppp.pl

Można już zarejestrować swój udział, wystarczy wypełnić prosty formularz online. Przypomnijmy, że w przypadku uczestników zdalnych jest on bezpłatny (trzeba zaznaczyć odpowiednią opcję).

red. Rafał Korzeniewski

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.