Menu

Każdy klient jest inny. Pracuję z Firmami i dla Firm – dla Ciebie!

W BUSINESSTHINK zajmujemy się wsparciem w budowie i rozwoju firm – zarówno startupów, jak i przedsiębiorstw na późniejszym etapie rozwoju. Podejmujemy wszechstronne działania dostosowane do potrzeb każdego klienta. Łączymy ludzi i biznesy. Wyznajemy zasadę: od pomysłu do realizacji. Dlatego najważniejsze dla nas jest podejście systemowe, a nie jedynie doraźne rozwiązywanie powstałych problemów. – Beata Chrząstowska

Personalizacja usług

Każdorazowo staramy się dotrzeć do ich źródła, przedstawić sposoby ich rozwiązania oraz zaproponować strategię działania na przyszłość. Często odbywa się to przy czynnym udziale klienta. Chcemy, by przedsiębiorca czuł się z nami bezpiecznie i w każdym momencie mógł liczyć na nasze wsparcie. Praca jest naszą pasją, dlatego we wszystkie projekty, poza wiedzą ekspercką i doświadczeniem, wkładamy dużo serca.

Zaplecze eksperckie

Współpracujemy z wieloma ekspertami z różnych dziedzin, m.in. w zakresie prawa, podatków, pozyskiwania dotacji unijnych czy nowych technologii. Osobiście i z pomocą specjalistów zajmujemy się pozyskaniem finansowania dla firm, ubezpieczeniami, dotacjami unijnymi, poradami prawnymi, szkoleniami o szerokim zakresie oraz ekologicznymi rozwiązaniami. Współdziałamy również z ekspertami z dziedziny energetyki, przy ich asyście przeprowadzamy audyty energetyczne oraz zajmujemy się optymalizacją kosztów energii. Posiadamy także unikatowe rozwiązania z dziedziny zanieczyszczeń powietrza w pomieszczeniach biurowych czy prywatnych mieszkaniach. W czasie pandemii klienci mogą liczyć na wsparcie w zakresie uzyskania środków z tzw. tarczy antykryzysowej. Dodatkowo od kilku lat razem z Kancelarią Radcy Prawnego Beaty Sobierajskiej zajmujemy się ochroną konsumentów w sprawach kredytów frankowych.

————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Beata Chrząstkowska
Od trzydziestu lat jest obecna na rynku bankowości i finansów. Pracowała dwadzieścia pięć lat w międzynarodowych korporacjach bankowych jako manager wysokiego szczebla. Zdobyła wiele nagród i wyróżnień, w tym tytuł „Bankier Roku” przyznawany dziesięciu najlepszym dyrektorom banków. Jest Ekspertem w zakresie finansów. Doświadczenie nabyte przez lata umożliwiło jej rozpoczęcie własnej działalności, którą z sukcesem rozwija już od siedmiu lat. Obecnie, z uwagi na coraz większą skalę biznesu i poszerzenie zakresu oferowanych usług, nastąpiła zmiana formy prowadzonej działalności na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, w której Beata Chrząstowska pełni funkcję członka zarządu.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.