Menu
Nowy termin Franczyza EXPO to 4 września !

Nowy termin Franczyza EXPO to 4 września !

Nie wiemy jeszcze, jakie obostrzenia sanitarne będą obowiązywały w maju, jednak wzrastająca liczba zachorowań i wynikające stąd obawy o frekwencję skłoniły organizatorów do przeniesienia targów Franczyza EXPO na 4 września. A we wrześniu, zgodnie z zapewnieniami rządu, powinniśmy być wszyscy zaszczepieni. Nie zmieni się miejsce, do tego czasu szpital polowy i zorganizowany na Stadionie Narodowy punkt masowych szczepień powinny już go opuścić. 

Ale jak twierdzą organizatorzy wydarzenie, którego jesteśmy patronem medialnym, każdy czas jest dobry, by zrobić krok naprzód, jeśli stawia się go na stabilnym i pewnym gruncie.  Jeśli szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes, zdecyduj się na model franczyzowy.  W wyborze najbardziej odpowiadającego pomoże właśnie Franczyza EXPO.

Organizatorzy –  bo o nich też wypada napisać – Grupa IC od jedenastu lat jest pewnym partnerem, zajmującym się organizacją kongresów, targów i najlepszych wydarzeń branżowych w Polsce i Europie. Świadectwem jakości jest fakt, że mimo zmieniającej się sytuacji pandemicznej organizowane eventy cieszą się niesłabnącą popularnością i biją kolejne rekordy. W bezpiecznych warunkach udało się zorganizować między innymi FIWE Fitness Trade Show (największe targi branży fitness w Europie), eTradeShow (event poświęcony branży e-commerce), National Sales Congress (branżowe wydarzenia dedykowane managementowi i zarządzaniu) czy też Marketing Management Congress (który przyciągnął specjalistów z zakresu marketingu). Grupa IC istnieje po to, by wspierać przedsiębiorców. Jej nadrzędnym celem jest sukces partnerów, który liczony jest w nawiązywaniu kolejnych satysfakcjonujących relacji biznesowych.

Franczyza przyszłością biznesu w Polsce

Z tą myślą powstała również Franczyza EXPO. W obecnych czasach ludzie są coraz bardziej świadomi zarówno możliwości, jak i trudności wynikających z funkcjonowania na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Szukają alternatyw, które pozwolą im rozpocząć budowanie własnego biznesu na jasnych zasadach i przy zachowaniu maksymalnej ostrożności. Chcą rozwiązań pewnych i sprawdzonych; takich, dzięki którym będą w stanie zawodowo zaangażować się na lata i osiągnąć zysk, którego nie mogliby zagwarantować sobie nigdzie indziej.

Z pomocą przychodzi im model franczyzowy. Budowanie biznesu na sprawdzonej marce, mając z góry określone zasady, ale również płaszczyznę do własnego rozwoju, jest jedną z atrakcyjniejszych opcji, którą powinni rozważyć przyszli przedsiębiorcy. Trzeba jednak wybrać mądrze – tak, by trafiać na franczyzodawcę, któremu zależy na losie spółek i zrobi wszystko, by pomóc im się rozwinąć.

Już być może 4 września zmieni się przyszłość rynku franczyzy w Polsce. Połączeni zostaną ludzie, którzy chcą zainwestować w biznes i zamierzają poznać najlepszy przepis na sukces, z wystawcami, którzy są liderami na rynku. Na Franczyza EXPO będzie każdy, kto chce być postrzegany jako pewny franczyzobiorca i każdy, kto chce rozpocząć mądre prowadzenie swojego biznesu.

Franczyza EXPO pewną alternatywą dla (własnego) biznesu

4 września na Stadionie Narodowym, na którym dziś jest szpital polowy i punkt masowych szczepień odbędą się po raz juz trzeci targi Franczyza EXPO. Będzie tam dwa tysiące  przedsiębiorców gotowych na inwestycje i 150 sieci franczyzowych, które mają dla nich pomysł na sprawdzony już biznes. 

Jak biznes zostanie połączony? Użyta będzie do tego do tego między innymi specjalna aplikacja, która dopasowuje do siebie najbardziej kompatybilnych przedsiębiorców. Ponadto, wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać ze strefy networkingu, która jeszcze bardziej ułatwia nawiązywanie kontaktów pomiędzy wystawcami a odwiedzającymi. Jak ona wygląda? Zawodowi networkerzy od pierwszych chwil eventu witają gości i łączą ich w grupy, ułatwiając tym samym wymianę poglądów i doświadczeń.

Franczyza EXPO to edukacja

W czasach kryzysu edukacja to podstawa do wyjścia z niego i zadbania o lepszą przyszłość biznesu. Z tą świadomością organizatorzy Franczyza EXPO postawili na doświadczonych prelegentów, którzy udzielą zainteresowanym franczyzobiorcom rad na temat tego, jak prowadzić własny biznes franczyzowy. Podczas Akademii Franczyzy prelekcje będą skierowane zarówno do franczyzodawców, którzy chcą rozwinąć swoją sieć, jak i do osób, które interesują się franczyzą i chciałyby zagłębić temat. Podczas wykładów zostaną przedstawione case study od liderów rynku.

Franczyza EXPO to event branżowy, który oferuje nie tylko gotowe, pewne i sprawdzone rozwiązania, ale także edukację. Każdy, kto chce świadomie podejść do zakładania własnego przedsiębiorstwa w bezpiecznych warunkach, nie może go przegapić.

Zakup biletów online na stronie: https://franczyzaexpo.pl/bilety. Nabyte wcześniej bilety zachowują ważność!

Więcej informacji dostępnych jest na: https://franczyzaexpo.pl/

Sprawdź nas także w social mediach:

www.facebook.com/franczyzaexpo/

www.instagram.com/franczyza_expo/

www.linkedin.com/company/targi-franchise-expo/

Droga do sukcesu w biznesie nigdy nie była krótsza! Postaw na sprawdzone rozwiązania i już dziś dołącz do Franczyza EXPO!

(artykuł przygotowany w oparciu o materiał prasowy organizatora)

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.