Menu
Festiwal Myśli Abstrakcyjnej – Zamknij się

Festiwal Myśli Abstrakcyjnej – Zamknij się

Festiwal Myśli Abstrakcyjnej – Zamknij się!

Rzadko zdarzają się wydarzenia, do których opisu nie potrafiłbym nic dodać i zwyczajnie go skopiuję. Tak będzie najlepiej. Także dlatego, że nie do końca jednak rozumiem, o co chodzi.

Wszyscy znamy doskonale to uczucie, kiedy ktoś do nas mówi, a my tylko przebieramy nóżkami, żeby jednym susem wbić się w chwilę ciszy i powiedzieć swoje. Dlatego uznaliśmy, że wyjdzie nam na dobre, jeśli czasem się zamkniemy. Żeby usłyszeć, zrobić miejsce dla innego, a czasem utulić się i wsłuchać w siebie. Zapraszamy na spotkania, ćwiczenia, twórcze pracownie, koncerty, filmy i inne atrakcje! 

Festiwal Myśli Abstrakcyjnej już trwa, ale nic nie szkodzi. Mamy czas jeszcze do soboty! Wszystkie wydarzenia odbywać się będą na Osiedlu Jazdów przy Parku Ujazdowskim, gdzie tuż po wojnie wzniesiono osiedle drewnianych domków. Potocznie, do dzisiaj określa się je jako domki fińskie bo trafiły do Polski jako reparacje wojenne z Finlandii za udział w wojnie po niewłaściwej stronie. Miały stać kilka lat, część stoi do dzisiaj, a po wyprowadzce ostatnich lokatorów kilka lat temu znalazły nowe zastosowanie.

Na wszystkie wydarzenia festiwalu wstęp jest bezpłatny, w niektórych przypadkach obowiązują zapisy, w pozostałych limitem jest tylko pojemność domków (wchodzi, kto zdoła).

Rafał Korzeniewski

www.fma.waw.pl

Festiwal Myśli Abstrakcyjnej – Zamknij się

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.