Menu
Przestrzeń otwarta na biznes – Lubelskie Centrum Konferencyjne

Przestrzeń otwarta na biznes – Lubelskie Centrum Konferencyjne

Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum stolicy województwa, nowoczesna technika A/V dostępna „od ręki”, przestronne sale konferencyjne – brzmi jak lista życzeń każdego, kto kiedykolwiek chciał zorganizować profesjonalne branżowe spotkanie. Wybierając Lublin oraz Lubelskie Centrum Konferencyjne marzenia o idealnym evencie stają się faktem. Lublin to jedno z najprężniej rozwijających się w ostatnim czasie polskich miast. Miasto styku kultury, nauki i biznesu.  Zaś takie silne strony województwa lubelskiego jak medycyna i zdrowie, informatyka czy biogospodarka napędzają regionalną gospodarkę czyniąc zarówno miasto jak i mieszkańców otwartymi na nowe inicjatywy i innowacyjne projekty.

Lubelskie Centrum Konferencyjne działa na polskim rynku wydarzeń od 2016 r. Od tego czasu w obiekcie zostało zorganizowanych ponad 450 różnych wydarzeń, w których udział wzięło ok. 65 000 uczestników z całego świata. Centrum gościło tak prestiżowe wydarzenia jak kongresy medyczne ekspertów wielu specjalizacji wśród których wystarczy wymienić  Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne, Polskie Towarzystwo Diabetologiczne czy Polskie Towarzystwo Gastroenterologii ale również duże wydarzenia gospodarcze takie jak Kongres Nowej Mobilności czy Regionalna Konferencja Banku Gospodarstwa Krajowego. Dogodna lokalizacja LCK, w samym centrum Lublina oraz oferowane powierzchnie konferencyjne stanowią jego niepodważalny atut na tle konkurencji. Podczas organizacji swojego wydarzenia warto również zadbać o aspekt logistyczny jego uczestników. Port Lotniczy Lublin, usytuowany ok. 15 km od Lubelskiego Centrum Konferencyjnego, oferuję połączenia z Warszawą, Londynem, Oslo czy Kijowem. Stale poprawiająca się infrastruktura drogowa a  szczególnie będąca na ukończeniu trasa S17 łącząca Lublin z Warszawą to kolejny punkt na korzyść województwa lubelskiego w kwestii wyboru destynacji dla wydarzenia.

Lubelskie Centrum Konferencyjne to jednak nie tylko wynajem nowoczesnych sal konferencyjnych. To także idea i misja wspierania regionalnej gospodarki. Lubelskie Centrum Konferencyjne to miejsce przyjazne wszystkim przedsiębiorcom. Zarówno jeśli mówimy tu o sektorze MŚP jak i o dużych międzynarodowych korporacjach. Naszą misją jest wspieranie rozwoju lokalnej gospodarki ale także obudzenie świadomości zarówno mieszkańców jak i przedstawicieli regionalnych branż o istnieniu w województwie takiego miejsca jak nasze centrum. Centrum, w którym każdy przedsiębiorca może kompleksowo zorganizować swoje wydarzenie i być pewny, że każdy szczegół zostanie dopięty na ostatni guzik – mówi dyrektor LCK, Aleksander Batorski. Wyrazem tej otwartości na biznes jest między innymi organizowany przez obiekt cykl Dni otwartych LCK tzw. Site inspection, skierowany do regionalnych przedsiębiorców, przedstawicieli spółek, instytucji a także uczelni wyższych, podczas których uczestnicy będą mogli zapoznać się z całą infrastrukturą centrum zaaranżowaną w ciekawy i zaskakujący sposób a także wziąć udział w inspirujących prelekcjach, szkoleniach oraz nieocenionym networkingu.

Co w takim razie może zaoferować nam Lubelskie Centrum Konferencyjne? 11 w pełni wyposażonych, nowoczesnych i przestronnych sal konferencyjnych, profesjonalne centrum prasowe wyposażone we wszelkie dziennikarskie udogodnienia takie jak splitter reporterski czy oddzielny odsłuch dla mediów, doświadczoną obsługę, indywidualne podejście do każdego klienta oraz wsparcie na każdym etapie organizacji wydarzenia.

artykuł sponsorowany

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.