Menu
EOIF GigaCon Summit 2024

EOIF GigaCon Summit 2024

EOIF GigaCon Summit to cykliczne wydarzenie poświęcone elektronicznemu obiegowi informacji w firmie. I tradycyjnie kongres, który znów obejmujemy naszym patronatem medialnym odbędzie się w formule online, co nie powinno być zaskoczeniem w dzisiejszych czasach. A że udział jest całkowicie bezpłatny, jeśli temat nas interesuje, nie powinno być żadnych przeszkód, aby wziąć udział w całym dwudniowym kongresie lub wybranej jego części. A kogo nie interesuje, kto może dziś powiedzieć, że temat go w ogóle nie dotyczy?

Podczas kongresu swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem zaprezentują przedstawiciele oferujących je wiodących firm . Ale będzie to też okazja do wysłuchania wykładów merytorycznych, przygotowanych przez ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem związanym z organizacją procesu elektronicznego obiegu dokumentów.

Wśród tematów EOIF GigaCon Summit 2024 będą tak ważne i gorące dziś tematy, jak e-doręczenia i czy ich obowiązek może nam pomóc w cyfryzacji korespondencji firmowej, innowacje w zarządzaniu dokumentacją, czyli optymalizacja procesów kancelaryjnych dzięki obsłudze e-Doręczeń i e-Nadawcy. Nie zabraknie tematu sztucznej inteligencji. Czyli, jak wykorzystać AI w aplikacjach biznesowych. Będzie mowa o zastosowaniu sztucznej inteligencji w realizacji procesów, czyli jak wykorzystać AI do wygodnego wyszukiwania informacji i demonstracja takich możliwości. 

Uczestnicy kongresu przyjrzą się wyzwaniom, przed którymi stoi administracja skarbowa  w zakresie rozwoju cyfrowych technologii podatkowych opartych na danych. Ale i z wyzwaniem, przed którym stoją oni sami, czyli jak zachować kontrolę nad zarządzaniem urządzeniami, oprogramowaniem firmowym i wrażliwymi danymi, z których korzystają pracownicy. Będzie też mowa o najlepszych praktykach w procesie zakupowym i zarzadzaniu budżetem. 

I o czymś, z czym zmierzyć przyjdzie się wszystkim, czyli co dalej z chmurą cyfrową w obliczu Data Act. Przedstawiony będzie cel i kluczowe założenia unijnego aktu w sprawie danych oraz jego wpływu na usługi w chmurze.

Organizatorzy EOIF GigaCon Summit 2024 kierują zaproszenie do szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących technologie elektronicznego obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji oraz osób chcących te narzędzia i procesy wprowadzić lub usprawnić.

Udział w EOIF GigaCon Summit jest bezpłatny, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja na stronie wydarzenia, gdzie znajdziemy też szczegółową jego agendę. 

red Rafał Korzeniewski

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.