Menu
Za nami 9. Forum Inteligentnego Rozwoju!

Za nami 9. Forum Inteligentnego Rozwoju!

9. Forum Inteligentnego Rozwoju przeszło do historii. Tradycyjnie w jednym miejscu skupiliśmy prawdziwych Liderów Inteligentnego Rozwoju, którzy przybliżyli swoje ciekawe, często nieoczywiste historie.

20 czerwca gościliśmy wraz z kongresem w Gdańsku, a dokładnie w Olivia Star – w największym kompleksie biurowym w Polsce, tętniącym prawdziwym życiem biznesowym w sercu Trójmiasta. Tym razem postawiliśmy na doniosłą formę wydarzenia. Wraz z Liderami Inteligentnego Rozwoju spotkaliśmy się w formule uroczystego bankietu.

Rozmawialiśmy o tym, co istotne tu i teraz oraz o tym, co będzie czekało nas w bliższej i dalszej przyszłości. Nie zabrakło paneli prezentacyjnych, czyli miejsca do wymiany spostrzeżeń i wizji przez osoby, których nietuzinkowe i często niekonwencjonalne rozwiązania po prostu zmieniają nasze życie na lepsze. Swoje nowatorskie rozwiązania zaprezentowali przedstawiciele m.in. świata medycyny, odnawialnych źródeł energii, a także innowatorzy z obszarów nauk humanistycznych, takich jak psychologia pracy.

Kluczowe tematy poruszyliśmy także w ramach debaty „Partnerzy innowacji – synergia i komplementarność”, którą poświęciliśmy efektywnemu wsparciu rozwoju innowacji i wynalazczości w Polsce oraz „Globalne problemy okiem wizjonerów”, w trakcie której speakerzy skupili się na gospodarczo-społecznych problemach współczesnego świata. W ramach panelu dyskusyjnego Liderzy Inteligentnego Rozwoju odpowiedzieli również na potrzeby społeczeństwa. Tym razem postawiliśmy na medialny charakter wydarzenia. Uroczystą galę w ramach której pionierom i innowatorom z różnych dziedzin życia wręczone zostały prestiżowe nagrody: Marka Przyszłości, Naukowiec Przyszłości, Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju, Nagroda R&D Impact oraz Lider Inteligentnego Rozwoju poprowadził dla nas dobrze znany ze szklanego ekranu Maciej Kurzajewski. Podzielił się on także swoim medialnym doświadczeniem w ramach specjalnego Power Speech’u „Przemów skutecznie”. Transmisję kongresu można było śledzić natomiast na Forbes.pl. Forum Inteligentnego Rozwoju od lat jest idealnym miejscem do wzajemnego sieciowania, nie inaczej było w Gdańsku. Wspólne spotkania innowatorów ze świata biznesu, nauki czy samorządu ponownie mogą być przepustką do nawiązania długofalowych współprac biznesowych. Wszystkim osobom, które wzięły aktywny udział w wydarzeniu bardzo dziękujemy za obecność. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, na których nie zabraknie zdjęć, filmów oraz ciekawostek z 9. Forum Inteligentnego Rozwoju.

I już dziś zapraszamy na jubileuszową, 10. odsłonę Forum Inteligentnego, które odbędzie się w dniach 21-22 listopada w Uniejowie. Do zobaczenia!

na podstawie materiału organizatora, redakcja

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.