Menu
Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Elżbiety Jarosik

Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Elżbiety Jarosik

Piękny czerwcowy wieczór i… wielka NIESPODZIANKA w Teatrze Kamienica! W miniony wtorek, 25 czerwca, w Teatrze Kamienica odbył się benefis 50-lecia pracy artystycznej utalentowanej i pełnej wdzięku i  aktorki Elżbiety Jarosik. W 2009 r. ta charyzmatyczna aktorka wraz z ekipą premierowego spektaklu „Botox” w reżyserii założyciela teatru Emiliana Kamińskiego, inaugurowała otwarcie jego Sceny Orlej. Obecnie na tej samej scenie znakomite aktorstwo Elżbiety Jarosik można podziwiać w „Czarnej komedii” w reżyserii Tomasza Sapryka oraz „Niespodziance” również w reżyserii Emiliana Kamińskiego. 

Dlatego też nie mogło być inaczej, jubileusz Elżbiety Jarosik musiał odbyć się w Kamienicy! A wszystko w formie niespodzianki dla naszej jubilatki, która niczego się nie spodziewając i nie podejrzewając, przyjechała do teatru by jak zwykle zagrać spektakl. Sprawcą całego „zamieszania” była córka Gwiazdy, Ania, która pełniła również rolę prowadzącej wydarzenie. Na kamienicznej scenie, specjalnie dla Eli, wystąpili jej bliscy i znajomi, m.in. Marek Kaliszuk w trzech zupełnie różnych aranżacjach: „Bądź moim natchnieniem”, „Relax, take it easy” oraz „Miłość Ci wszystko wybaczy”; Joanna Liszowska, która dosłownie rozniosła scenę w piosence „The Best” z repertuaru Tiny Turner; wspaniała Joanna Kurowska, która wprowadziła włoski klimat utworem „Gigi L’Amoroso” oraz wielu innych wspaniałych artystów. Po części oficjalnej przyszedł czas na bankiet i wyśmienity tort. Długim rozmowom, gratulacjom i podziękowaniom nie było końca.

Raz jeszcze gratulujemy Gwieździe wtorkowego wieczoru tak znamienitego jubileuszu i życzymy jej kolejnych lat na scenie i planie filmowym, barwnych postaci do wykreowania oraz wielu nowych wyzwań zawodowych.

Za współpracę przy wydarzeniu dziękujemy również: Top Party Box, Wiktorowi Kiełczykowskiemu, Annie Korzeniak-Nadowskiej, Agencji Produkcyjnej PALMA.

materiał przygotowany przez Teatr Kamienica

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.