Menu
Czy warto wziąć udział w programie partnerskim EXPO?

Czy warto wziąć udział w programie partnerskim EXPO?

EXPO 2020 po raz pierwszy odbyło się na Bliskim Wschodzie i zakończyło się 31 marca 2022 r. Partnerzy polskiego pawilonu bardzo cieszyli się z obecności w Dubaju w tym ważnym czasie. Rodzimi przedsiębiorcy usatysfakcjonowani efektami, które udało się osiągnąć podczas poprzednich imprez o tym charakterze, skorzystali z pierwszego tak kompleksowego programu wsparcia w ekspansji zagranicznej.

 

Czym jest program partnerski na EXPO? 

Program partnerski towarzyszył udziałowi przedstawicieli polskiego biznesu na Dubai EXPO. Inicjatywa ta dała przedsiębiorcom, bez względu na skalę ich działalności, skuteczną promocję oraz umożliwiła nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Firmy uzyskały możliwość szerszej i bardziej owocnej współpracy podczas konferencji, seminariów, prezentacji i innych wydarzeń o charakterze gospodarczym. W Programie Partnerskim znalazły się cztery kategorie partnerstwa. 

Pawilon Polski na EXPO Dubai wyposażyły między innymi firmy z Programu Partnerskiego. Rodzimi przedsiębiorcy pozyskali cenne kontakty i zaznaczyli swoją obecność na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które z pewnością zaowocują w następnych latach owocną współpracą.

Wnętrze polskiego pawilonu na EXPO w Dubaju

SPRAWDŹ OFICJALNĄ STRONĘ POLSKI NA EXPO 2020 W DUBAJU >>>

Z jakich województw przedsiębiorstwa zyskały w sposób szczególny na Programie Partnerskim? 

Można stwierdzić z pełnym przekonaniem, że cała Polska zyskała na udziale w tym przedsięwzięciu. Program partnerstwa komercyjnego dla firm prywatnych pozwolił zaistnieć m.in. przedsiębiorstwom z Podkarpacia czy z Podlasia. Program partnerski na EXPO oznacza kompleksowe wsparcie na czterech ważnych płaszczyznach, w zakresie wyposażenia pawilonu, wydarzeń towarzyszących branżowych oraz w ramach partnerstwa specjalnego. Udział w tym przedsięwzięciu dał polskim przedsiębiorcom możliwość przedstawienia się z jak najlepszej strony – jako innowacyjnych, otwartych na świat, kreatywnych i pełnych pomysłów przedstawicieli biznesu. 

Dubai EXPO – co to za wydarzenie?

Warto mieć na uwadze, że impreza dorównuje randze największym oraz najbardziej prestiżowym wydarzeniom, jak Igrzyska Olimpijskie oraz Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej…

Uczestnictwo w Programie Partnerskim daje przedsiębiorcom możliwość pokazania, że polskie produkty i usługi charakteryzują się wysoką jakością i spełniają wymagania międzynarodowego klienta. Założeniem było wzmocnienie przekazu marki “Polska” poprzez włączenie rodzimych firm w działalność Pawilonu Polski.

Wnętrze polskiego pawilonu na EXPO w Dubaju

Polskie firmy w świetle tego programu z bardzo dobrym skutkiem pełnią rolę ambasadorów krajowej gospodarki. Możliwość ukazania się szerokiemu spektrum odbiorców z całego świata daje szansę na docenienie jakości oraz rozwiązań stosowanych przez przedsiębiorców. Dla Polski zaistnienie na takim wydarzeniu było niezwykle istotne.

Program Partnerski miał w założeniu sprawić, że eksport krajowych produktów na rynki światowe znacząco się zwiększy. Szacuje się, że Wystawę Światową w Dubaju odwiedziło do końca marca ponad 18 milionów osób, a wiele z nich z pewnością zainteresowało się również Pawilonem Polski. Program Partnerski stanowi gwarancję skuteczności zaprezentowania krajowych produktów oraz promocję dóbr poszczególnych regionów.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.