Menu
XI Gala Akademii Dobrego Stylu

Zostań Ambasadorem Dobrego Stylu !

Przed nami XI Gala Akademii Dobrego Stylu, podczas której po raz kolejny wręczymy statuetki Gracji. To wydarzenie o ustalonej już renomie, odbijające się silnym echem zarówno w tradycyjnych, tak ogólnopolskich, jak i lokalnych mediach oraz w mediach społecznościowych. Każdorazowo gromadzące kilkuset gości ze świata biznesu, kultury i sztuki oraz oczywiście mediów. Tak, jak poprzednie organizujemy je we współpracy z Agencją Artystyczną Laury Łącz, która osobiście też galę poprowadzi. Gali towarzyszyć będzie pokaz mody, podczas którego zamiast modelek na wybieg wyjdą gwiazdy sceny i ekranu. W programie nie zabraknie występów artystycznych, a zakończy ją uroczysty bankiet. Gala odbędzie się w reprezentacyjnej Sali Balowej Warszawskiego Domu Technika na Czackiego!

Nominację do tegorocznej nagrody „Gracji” przyjęły Anna Dereszowska, Joanna Moro, Małgorzata Socha, Elżbieta Penderecka, Agnieszka Maciąg, Katarzyna Zielińska, Tamara Maciąg, Krystyna Janda, Magdalena Popławska, Magdalena Mołek i Kinga Rusin.

To wydarzenie to oczywiście świetna okazja do promocji swojej firmy bądź marki! Zostań Ambasadorem Dobrego Stylu i skorzystaj z tej szansy, odbierając statuetkę na scenie podczas Gali. To wyjątkowa propozycja dla firm zarządzanych przez ambitne, wyjątkowe osobowości, liderów firm propagujących dobry styl nie tylko w prowadzeniu własnego biznesu, ale również w kreowaniu własnego wizerunku.

Więcej o nagrodzie, gali oraz korzyściach jakie można uzyskać zostając Ambasadorem Dobrego Stylu w prezentacji, którą można pobrać poniżej.

pobierz prezentację

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.