Menu

Znamy kolejne Gracje!!!

Kolejnymi Gracjami została aktorka Agnieszka Dygant oraz Jolanta Borowiec, dyrektor kanału Polsat Cafe. Przypomnijmy, że Gracje wręczamy kobietom, artystkom i osobom życia publicznego, które osiągnęły sukces i zarazem, ze względu na prezentowaną elegancję i niepowtarzalny styl, także pod tym względem mogą być dla innych wzorem.

Podczas gali, którą już po raz kolejny zorganizowaliśmy w reprezentacyjnej Sali Balowej Warszawskiego Domu Technika, osobiście z rąk prezesa Krzysztofa Jończyka i prezes Barbary Jończyk, statuetkę Gracji odebrała osobiście Joanna Borowiec. Kierująca, od jego powstania w 2008 roku kanałem Polsat Cafe. już choćby z tego powodu jest fachowcem od tego, czym jest dobry styl, ale już jeden rzut oka na nią pozwala stwierdzić, że wszystko co o tym wie, umie też zastosować do samej siebie. Wysoka, piękna i świetnie ubrana. A wszyscy, którzy ją znają, potwierdzają, że jest taka nie tylko przy oficjalnych okazjach, ale po prostu na co dzień. Agnieszka Dygant, aktorka teatralna i filmowa, znana choćby ze swych ról w telewizyjnych serialach „Niania” czy „Prawo Agaty”, nagrody nie mogła odebrać podczas gali. Zrobiła to jednak wcześniej, a podczas gali wyświetlono nagrany w siedzibie klubu film z jej krótkim wystąpieniem skierowanym do uczestników. Na uroczystości Agnieszkę Dygant reprezentowała jej managerka Monika Kaczmarek. Oprócz statuetek nasze Gracje otrzymały też między innymi prawdziwe diamenty (z certyfikatami) od Mart Diamonds, ekskluzywne perfumy od Mon Credo i vouchery na pobyt w hotelu Biały Kamień w Świeradowie Zdroju, który jest jednym z laureatów tegorocznych Pereł EuroTurystyki.

Ewa Mankiewicz-Cudny, prezes Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOTByła jeszcze jedna, wcześniej niezapowiedziana nagroda. Specjalną staturetkę Lidera Przedsiębiorczości odebrała Ewa Mańkiewicz-Cudny, od ośmiu lat prezes Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. Nagrodziliśmy ją za wsparcie i zaangażowanie na rzecz popularyzacji nauki i techniki, w tym zwłaszcza wynalazczości, bez czego nie ma mowy o rozwoju polskiej gospodarki. Wystarczy tu wspomnieć, jako jeden przykład, organizowany przez NOT konkurs Laur Innowacyjności, który w tym roku będzie miał już szóstą edycję i który jako klub wspieramy od początku.

 

Nie mógł sprawić zawodu występ Filipa Moniuszko, znanego choćby z uczestnictwa w „The Voice of Poland”, którego karierę obserwujemy
i kibicujemy niemal od samego początku. Odnotujmy, że przygotowuje właśnie materiał do własnej solowej płyty, więc pewnie niedługo usłyszymy o nim więcej. Ale zrobił też wrażenie żywiołowy, energetyczny występ duetu Beti & Bobass, od niedawna członka naszego klubu, których mieliśmy okazje usłyszeć po raz pierwszy.

 

Wręczenie statuetek nowym członkom premium klubu

Ważną częścią gali było wręczenie certyfikatów nowym członkom klubu, tradycyjnie towarzyszące uroczystości. Najpierw wręczyliśmy je firmom, które zdecydowały się na Członkostwo Premium, nową, jeszcze bardziej uprzywilejowaną i prestiżową formę członkostwa w klubie. Odebrali je przedstawiciele sześciu firm:

 

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział Regionalny Bankowości Detalicznej i Biznesowej

Best Global Business Sp. z o.o.

Figaro Corporation

MONREX

Prevalue Cooperative Owners

Vantis Holding Sp. z o.o.

 

A po nich, w dwóch turach, wręczyliśmy certyfikaty przedstawicielom pozostałych siedemnastu firm, które w ostatnim czasie przystąpiły do naszego klubu:

 

Be HappyWręczenie certyfikatów nowym członkom klubu, pierwsza tura

Beti&Bobass

Chocolate Land

Digital Envision

Femko Consulting

Forever Living Products

Good Name Sp. z o.o.

InfoSEZAMA

Jem co zdrowe

Karaś Legal

Ksenia CoachingWręczenie certyfikatów nowym członkom klubu, druga tura

Marko Service Sp. z o.o.

Restauracja ToBaYa

Sawa Apartments Sp. z o.o.

Soo-Jun Sp. z o.o. – czyli Restauracja Wasabi

Willan Champagnes

Zielony Sp. z o.o.

 

 

 

Ambasadorzy Przedsiębiorczości, ceremonia wręczenia statuetekTytułami i statuetkami Ambasadora Przedsiębiorczości nagrodziliśmy zaś Złotych Sponsorów, czyli tych, którzy w największym stopniu przyczynili się do zorganizowania naszej gali.

Platynowego Ambasadora odebrali:

  • Irena Thomann, w imieniu firmy Akuna
  • Jacek Przybysz, w imieniu firmy Garden Service

Złotego Ambasadora odebrali:

  • Justyna Sypka Abdulloh w imieniu Amrit Kebab Restaurant
  • Marcin Marcok, w imieniu firmy Mart Diamonds

Srebrnego Ambasadora odebrały:

  • Renata Dąbrowska-Pasterkiewicz, w imieniu Biura Rachunkowego Victoria
  • Dorota Wodzińska, w imieniu Dorothy Studio

Ambasadora odebrał Robert Grabowski, w imieniu SI-TECH Sp. z o.o.

Gwiazdy w roli modelek, pokaz kolekcji Liya

Stałym punktem programu naszych gal jest pokaz mody, o tyle nietypowy, że w rolach modelek występują gwiazdy sceny i ekranu.Pokazom mody biznesowej i wieczorowej po raz kolejny już towarzyszył pokaz mody dziecięcej, z udziałem ich dzieci. Od pokazu kolekcji mody dziecięcej marki Endo, zaczęliśmy. Potem był pokaz mody biznesowej, kolekcje (również koktajlowe) na jesień i zimę od Liya i Lattore. Kreacje uzupełniały buty (zasadniczo na wysokim obcasie) marki Högl i biżuteria modowa Seyes. A na deser były suknie ślubne i wieczorowe z kolekcji Kreacja Żanett i to one tym razem okazały się przebojem wieczoru.

Efektowny pokaz kolekcji Kreacja Żanett przyciągnął chyba największa uwagę

Fundacja Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych NADZIEJATak, jak naszym galom stale towarzyszy ten szczególny pokaz mody, tak zawsze też towarzyszy charytatywna loteria fantowa. Tym razem zbieraliśmy pieniądze na Fundację Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych „Nadzieja”, która jest członkiem naszego klubu.

 

Całość tradycyjnie poprowadziła znana aktorka Laura Łącz, która robi to od samego początku, od pierwszej edycji gali. A na zakończenie zaprosiliśmy wszystkich do sąsiedniej sali na przygotowany przez restaurację Avangarda koktajl.

koktajl

Nasza gala tak jak poprzednie zgromadziła licznych gości. Oprócz członków klubu byli przedstawiciele świata biznesu, artyści, a także media. Przeszło czterysta osób.

występ Filipa Moniuszko podczas VI Gali Akademii Dobrego Stylu

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.