Menu

Znamy już Gracje VII edycji Gali Akademii Dobrego Stylu!

Gala Akademii Dobrego Stylu Klubu Integracji Europejskiej

Za nami siódma już edycja wydarzenia, podczas którego wręczono statuetki „Gracja”, honorujące niezwykłe kobiety – Ikony Gracji. Z rąk zarządu Klubu Integracji Europejskiej Barbary Jończyk i Krzysztofa Jończyka nagrody odebrały Roma Gąsiorowska, Tamara Gonzales Perea, Joanna Racewicz i Beata Ścibakówna.

Nagroda przyznawana jest wybitnym postaciom życia publicznego, kultury i biznesu
za elegancję i wdzięk. Jest hołdem dla wyróżnionych nią osób, za to, co w swoim życiu osiągnęły, zachowując przy tym swój indywidualny styl, który budzi podziw.

Nagrodzone panie dołączyły do coraz szerszego grona wcześniej nagrodzonych „Gracjami”: Ewy Błaszczyk, Bożeny Dykiel, Anny Jurksztowicz, Beaty Tyszkiewicz, Otylii Jędrzejczak, Izabeli Trojanowskiej, Laury Łącz, Grażyny Szapołowskiej, Haliny Frąckowiak, Urszuli Dudziak, Katarzyny Dowbor, Lidii Popiel, Grażyny Wolszczak, Jolanty Kwaśniewskiej, Teresy Rosati, Katarzyny Frank-Niemczyckiej, Anny Popek, Jolanty Borowiec i Agnieszki Dygant.

Organizatorzy wydarzenia, które odbywa się w ramach Akademii Dobrego Stylu Klubu Integracji Europejskiej, zadbali o należytą oprawę uroczystości. Miała ona miejsce w pięknej
i wypełnionej po brzegi gośćmi, sali balowej Warszawskiego Domu Technika NOT.

Gali towarzyszyły pokazy mody z kolekcji Teresy Kopias i Galerii Larin, w których w role modelek wcieliły się gwiazdy sceny i ekranu, m.in: Iwona Węgrowska, Anna Bosak, Ewa Kuklińska,  Jolanta Mrotek, Karolina Nowakowska, Katarzyna Buttowt, Mariola Bojarska-Ferenc, Wiganna Papina, Monika Mazur czy Katarzyna Walter. Kreacje uzupełniały buty marki Nina Basco i biżuteria modowa Seyes, która miała nawet swój indywidualny mini pokaz. Tego wieczoru odbył się również pokaz dziecięcej marki Endo, którą zaprezentowały dzieci gwiazd.
W specjalnie zaprojektowanej na tę okazję przez Galerię Larin kreacji prezentowała się też prowadząca galę – aktorka Laura Łącz.

Dodatkową atrakcją wieczoru był niezwykle emocjonalny występ Mateusza Mijala oraz widowiskowe show na skrzypcach elektrycznych w wykonaniu Sound Fusion Magdalena Szymańska. Po części oficjalnej organizatorzy wydarzenia zaprosili wszystkich uczestników wydarzenia na wystawny bankiet przygotowany przez Restaurację Avangarda. Podczas Gali, goście mieli też okazję nabyć losy, z których dochód trafił do Fundacji Spełnionych Marzeń.

Podczas uroczystości wręczono również statuetki firmom, które zdecydowały się rozszerzać swoje relacje biznesowe przystępując do grona prestiżowego klubu biznesu – Klubu Integracji Europejskiej. Organizator gali wyróżnił tytułami Ambasadorów Akademii Dobrego Stylu firmy, które były diamentowymi i złotymi sponsorami gali. Były to firmy:

  1. Akuna Irena Thomann
  2. Amrit Oriental Food
  3. Mart Diamonds
  4. SI-TECH Sp.z o.o.
  5. B&D Babik Sp. z o.o.
  6. FIX & PRINT
  7. MONREX
  8. Prevalue Cooperative Owners Spółdzielnia Właścicieli Majątku
  9. Tickerence
  10. Tudor House

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.