Menu
XX edycja programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" - magazyn partnerem medialnym

XX Gala „Przedsiębiorstwo Fair Play” już 24 listopada, magazyn partnerem medialnym

Uroczysta gala w warszawskim EXPO XXI oficjalnie zakończy jubileuszową XX edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. W trakcie uroczystości nagrody oraz certyfikaty otrzymają firmy wyróżniające się rzetelnością oraz wiarygodnością, firmy, które są po postu fair. Bo to zawsze w praktyce okazuje się najważniejsze. Dotąd certyfikaty programu uzyskało przeszło dwa i pół tysiąca przedsiębiorstw. Razem z nimi wyróżnienia odbiorą także laureaci programu „Gmina Fair Play”, będzie to jego XVI edycja oraz po raz czwarty organizowanego konkursu „Przyjazna Polska”.

Do XX edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” zgłosiło się ponad 330 firm. Najwięcej przedsiębiorstw w tegorocznej edycji pochodziło z województw wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego oraz śląskiego. W oparciu o przyznane w trakcie II etapu programu oceny audytorów, a także klientów i kontrahentów oraz opinie ich pracowników kapituła programu wyłoniła laureatów konkursu. Podczas oficjalnej części gali zostaną wręczone najważniejsze nagrody – Statuetki „Przedsiębiorstwo Fair Play”, które otrzyma 15 najlepszych firm.  Zostaną wręczone też nagrody specjalne programu: Platynowe i Diamentowe Statuetki, Wyróżnienia ekologiczne, Debiuty „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz medale dla Ambasadorów Fair Play. A tytułem „Honorowego Ambasadora Fair Play” uhonorowane zostaną osoby szczególnie zasłużone dla programu oraz propagowania jego zasady fair play w biznesie.

To dwudziesta edycja programu i jak się okazuje, jest firma, która przez wszystkie te lata, rok po roku zdobywała certyfikat programu, to Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „SEZUP CLIMA” Sp. z o.o. Zostanie ono wyróżnione nagrodą Semper Fidelis.

Jak już wspomnieliśmy, nagradzane będą nie tylko przedsiębiorstwa. W konkursie „Gmina Fair Play” Nagrodzone zostaną gminy, które są fair wobec przedsiębiorców, a zatem można w nich inwestować bez obaw. W konkursie „Przyjazna Polska” wyróżniono natomiast aż dziewięć kategorii, w których gmina może się starać o wyróżnienie jako to wyjątkowe miejsce, na przykład certyfikowana lokalizacja dla biznesu, czy dobre miejsce do zamieszkania.

Uroczystość wręczenia certyfikatów ma zawsze odpowiednią oprawę i jest gala nie tylko z nazwy. Jak co roku organizatorzy przygotowują się na przybycie około tysiąca gości. Możemy już zdradzić, że galę poprowadzi znany z telewizji Jacek Kurowski, a oprawę muzyczną zapewni pop rockowy zespół Feel. A dokładniej zaprosi na parkiet do tańca. Oczywiście już po uroczystości wręczenia nagród i certyfikatów.

A my tam będziemy i zdamy wam relację!

Rafał Korzeniewski

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.