Menu

WARSZAWSKIE kolacje biznesowe

Śniadania biznesowe będą się odbywały raz w miesiącu. Ich ideą jest, aby przy kawie i porannym posiłku poszerzyć wiedzę o istot- ne do prowadzenia biznesu kwestie. W tym celu na każde spotkanie będzie zapraszany ekspert, który podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą. Lista tematów nie jest ograniczona. Zapewne będą dominować wątki związane z gospodarką, choć pojawią się tak- że tematy społeczne czy kulturalne. Wykładowcami będą eksperci z wielu dziedzin.

 

Restauracja Florian, kwiecień 2014

„Wiosna jest kobietą!” – pod takim hasłem 17 kwietnia w restauracji Florian odbyła się cykliczna kolacja biznesowa Klubu Integracji Europejskiej. Atrakcją wieczoru była prezentacja książki „Kobieto! Boski diable” stanowiącej zapis rozmów autorki – Renaty Dymnej – z Adamem Hanuszkiewiczem.

Wspomniane rozmowy dotyczyły kobiet, które przewinęły się przez życie tego wybitnego artysty. Publikacja zawiera pełno anegdot oraz błyskotliwych bon motów, z których słynął Adam Hanuszkiewicz. Fragmenty książki przeczytała aktorka Krystyna Kołodziejczyk. Imprezę uatrakcyjnił także mini recital wokalisty Tomka Martyńskiego, lidera grupy Sunset Strip. Imprezę poprowadziła Laura Łącz.

Restauracja Florian ul. Chłodna 3, Warszawa, kontakt: 22 620 93 98, www.florian.pl

 

PORANNA KAWA z ekspertem

Restauracja Florian, czerwiec 2014 Jak wykorzystać dotacje unijne? Co się zmieni w zasadach przyznawania dofinansowania z funduszy europejskich i jakie są szanse, aby z nich skorzystać? Będzie trudniej czy łatwiej? Tego m. in. można się było dowiedzieć na pierwszym spo- tkaniu z cyklu śniadań biznesowych „Poranna kawa z ekspertem”. Odbyło się 12 czerwca w re- stauracji Florian, a inaugurującym cykl ekspertem był Paweł Iwanek z firmy Varsovia Capital S.A.

 

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.