Menu
Tomasz Stockinger, nowy mecenas Akademii Filmowej wraz z pozostałymi menecasami klubowymi Laurą Łącz, Agnieszką D. Michalczyk i Iwo Orłowskim

WARSZAWSKIE kolacje biznesowe

Formuła spotkań na kolacjach biznesowych sprawdziła się i coraz to nowi przedsiębiorcy korzystają z tej mniej oficjalnej formy zawierania nowych kontaktów i to nie tylko biznesowych, ale i towarzyskich. Kolacje również w swoich zamierzeniach mają łączyć świat biznesu ze światem kultury i rozrywki dlatego zapraszani są na nie znani aktorzy i artyści estradowi. Można tu wymienić znaną z telewizji aktorkę Laurę Łącz czy Tomasza Stockingera, Pawła Burczyka, Dorotę Stalińską jak również Iwo Orłowskiego, znanego polskiego tenora. W majowej kolacji udział wzięła Katarzyna Dowbor, której przedsiębiorcy wręczyli Statuetkę Mecenasa Akademii Wizerunku Medialnego. Zresztą wymienieni wyżej artyści należą do grona mecenasów w stworzonych przez przedsiębiorców akademiach: filmowej, teatralnej czy muzycznej. Podejmują się tym samym roli przewodnika w kształtowaniu i rozwijaniu życia kulturalnego wśród przedsiębiorców.

„Florian” Restauracja Club Pub, maj 2013

Gościem specjalnym majowej kolacji biznesowej Klubu Integracji Europejskiej była Katarzyna Dowbor, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizyjnych. Dziennikarka odebrała statuetkę mecenasa klubowej Akademii Wizerunku Medialnego i odpowiadała na pytania dot. jej pracy oraz planów na przyszłość. Kolejnym punktem wieczoru był występ Michała Jabłońskiego, uczestnika drugiej edycji The Voice of Poland. Artysta zachwycił uczestników swoimi interpretacjami takich przebojów jak „One” U2 czy „I’m easy” zespołu Faith No More. Po zakończonej części artystycznej, goście mieli okazję skosztować wybornych dań kuchni polskiej, przygotowanych przez kucharzy restauracji Florian. Pragnienie natomiast, koił wyśmienity poncz, specjalność tego miejsca.

 

„Florian” Restauracja Club Pub, ul. Chłodna 3, Warszawa, kontakt: 22 620 93 98, www.florian.pl

 

Nova Maska Piano Art Club & Restaurant, sierpień 2013 Sierpniowa kolacja biznesowa była sporą dawką energii dla ciała i zmysłów. Po części oficjalnej, kiedy to w gronie członków Klubu Integracji Europejskiej zaprezentowało się kilkanaście nowoprzyjętych do klubu firm, nadszedł czas na doznania estetyczne. O te zatroszczył się producent bielizny damskiej Samanta, który na uroczych modelkach, zaprezentował swoją nową kolekcję. Oprócz pięknej bielizny, modelki zdobiła, doskonale znana polskim gwiazdom, biżuteria marki Lewanowicz. Nie mniej ważnym punktem wieczoru było wręczenie klubowego certyfikatu Tomaszowi Stockingerowi, który podjął się roli mecenasa klubowej Akademii Filmowej. Zwieńczeniem spotkania była wyśmienita, pięknie podana kolacja a dla chętnych parkiet do tańca!

 

 

Nova Maska Piano Art Club & Restaurant ul. Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa, kontakt: 511 942 509, www.nova-maska.pl

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.