Menu

Śniadania z ekspertem

„Śniadania z ekspertem” to cykliczne spotkania przeznaczone dla przedsiębiorców. Służą poszerzaniu wiedzy, zdobywaniu nowych informacji, w zakresie wielu dziedzin życia i biznesu. Propagują praktyczne rozwiązania wspomagające rozwój i prowadzenie firmy.

Na sierpniowym śniadaniu, w restauracji Kultura spotkali się z dr. Dariuszem Tarczyńskim, twórcą metody Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Metoda ta polega na analizie mowy ciała, sposobu wypowiedzi, pisma oraz ubioru człowieka, w celu poznania jego osobowości. Ekspert zaznaczył, że nie zawsze jesteśmy w stanie jednoznacznie zinterpretować zachowanie czy ubiór drugiego człowieka, podkreślając jednocześnie, jak wiele możemy powiedzieć swoim wyglądem, gestami czy zachowaniem. Uczestnicy spotkania otrzymali garść istotnych porad dotyczących postaw w biznesie, sposobu prezentacji i kreowania wizerunku oraz informacji o tym jak odczytywać wysyłane do nas sygnały. O kulinarną stronę spotkania zadbała restauracja Kultura.

Ekspert zaprasza do kontaktu: www.nao.com.pl


Spotkanie odbyło się w restauracji Kultura, ul. Krakowskie Przedmieście 21/23, Warszawa, tel. 784 044 051. www.restauracjakultura.com.pl

 

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.