Menu
Pytech Summit 2021

Pytech Summit 2021

Pytech Summit odbędzie się online i nie powinno to dziwić nie tylko ze względu na wciąż utrzymujące się zagrożenie pandemią. Tak jest po prostu wygodniej. Zaproszenie jest skierowane do pasjonatów Pythona, tak nazwanego języka programowania. Jego nazwa nie wywodzi się wbrew dość powszechnemu przekonania od nazwy gatunku węży, ale od „Latającego cyrku Monty Pythona”, co może nie jest najlepszą rekomendacją, ale zastosowanie Pythona jest jak najbardziej poważne. A ten komediowy serial swoją drogą polecam.

Organizatorzy zapraszają pasjonatów tego języka na poziomie mid i senior, a więc nie każdego, choć udział jest bezpłatny. Chcą bowiem zapewnić jak najwyższy poziom wykładów, zapraszając polskie gwiazdy związane z Pythonem oraz z prelegentów wiodących firm, zajmujących się w Polsce tym językiem programowania. Mimo to organizatorzy spodziewają się ponad tysiąca uczestników, co jest zapewne jeszcze jednym powodem, dla którego wybrano formułę online.

Równolegle odbędą się Wirtualne Targi Pracy Python Summit, bo i pracę w tej branży można znaleźć online.

Znamy już prelegentówi sprawdzić, czy zapewnienia organizatorów nie były na wyrost. Natomiast szczegółowa agenda Pytech Summit zostanie udostępniona 1 listopada na stronie wydarzenia, www.pytechsummit.pl.

Kolejna konferencja dla informatyków objęta naszym patronatem medialnym, ale to oni dziś urządzają nam świat.

Udział w Pytech Summit 2021 jest przypomnijmy, całkowicie bezpłatny, obowiązuje jednak rejestracja online.

Red. Rafał KORZENIEWSKI

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.