Menu
Praktyczny wymiar pomocy dla polskich eksporterów w czasie pandemii

Praktyczny wymiar pomocy dla polskich eksporterów w czasie pandemii

Do udziału w konferencji, która odbędzie się oczywiście online, zaprasza polskich eksporterów Krajowa Izba Gospodarcza. Będzie się można dowiedzieć o możliwościach uzyskania wsparcia finansowego dla polskich eksporterów, pomocy w postaci doradztwa, w tym na temat dywersyfikacji działań eksportowych (szukania nowych rynków bądź poszerzenia oferta), a także możliwości uzyskania praktycznej pomocy ze strony polskich placówek dyplomatycznych.

Dowiedzieć się będzie można tego od zaproszonych do udziału w konferencji przedstawicieli odpowiednich resortów i instytucji finansowych. Zorganizowany zostanie też panel z udziałem członków zespołu doradców działającym przy prezesie nas Krajowej Izby Gospodarczej. Ten składający się byłych ambasadorów zespół, dysponuje ogromną wiedzą na temat bieżącej sytuacji na zagranicznych rynkach, często bardzo atrakcyjnych dla polskiego eksportera bądź importera. Będzie możliwe zadawanie pytań ekspertom.

Udział w konferencji, która odbędzie się na popularnej platformie Zoom jest bezpłatny. Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Link umożliwiający dołączenie do uczestników konferencji zostanie wysłany przed spotkaniem.

Red. Rafał KORZENIEWSKI

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.