Menu
PORA na wiosenne porządki!

PORA na wiosenne porządki!

Wiosna zbliża się małymi krokami. I dobrze, że małymi, bo dzięki temu masz kilka tygodni na to, by pozbyć się dodatkowych centymetrów i kilogramów tu i tam. Tym sposobem, gdy wiosna będzie tuż tuż, Twoją figurę może dzielić już tylko krok od ideału

Jeśli chcesz zadbać o swoje ciało profesjonalnie, powinnaś „oddać się” w ręce najlepszych fachowców, za którymi stoi ogromna wiedza i doświadczenie. Na kosmetycznej mapie Polski znajdziesz wiele salonów, oferujących pełen zakres usług z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej. Dla nas wyznacznikiem trendów w polskiej kosmetyce, jak i gwarantem technologii Hi-Tech jest sieć Klinik La Perla. Dlaczego?

Klinika Gwiazd

La Perla to najnowocześniejsza w Polsce sieć klinik. Obecnie to sześć placówek, oferujących pełen zakres usług Anti Aging, kosmetologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz SPA. O najwyższą jakość usług dba założycielka kliniki – Kalina Ben Sera, która w ciągu 10 lat stworzyła miejsce, które wiedzie prym w kosmetyce. Z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań na całym świecie i adaptuje je na rynek polski. Dzięki temu klientki i klienci Klinik La Perla mogą liczyć na najskuteczniejsze urządzenia i metody umożliwiające osiągnięcie konkretnego celu – redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry, wymodelowanie sylwetki czy zniwelowanie zmarszczek. A dlaczego Klinika La Perla potocznie nazywana jest „kliniką gwiazd”? Ponieważ ludzie ze świata show-biznesu mogą w niej liczyć na anonimowośći w spokojnej, komfortowej atmosferze oddać się przyjemności korzystania z wybranych zabiegów. Małgorzata Socha, Anna Mucha, Magda Schejbal – nazwiska mówią same za siebie! Co niezwykle istotne, Kalina Ben Sera dba o to, by zespół lekarski klinik składał się z wybitnych lekarzy, będących uznanymi autorytetami w dziedzinach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Klinika La Perla to oczywiście także sztab doświadczonych kosmetologów, którzy wykorzystują swoją wiedzę podczas zabiegów z zakresu kosmetologii i SPA.

1 zabieg, 1 godzina, 1 rozmiar mniej!

Masz trochę „nadprogramowego” tłuszczyku? Denerwują Cię fałdki na brzuchu, bryczesy czy opadające pośladki? Poznaj nowość – zabieg Liposonix, dzięki któremu możesz stracić minimum 2,5 cm podczas jednej wizyty. Uwaga: w Europie zabieg ten wykonywany jest tylko w Klinice La Perla! A czym jest Liposonix? To idealne rozwiązanie dla osób, które mimo wielu wysiłków, stosowania diety i ćwiczeń nie mogą osiągnąć efektywnych rezultatów w gubieniu zbędnej tkanki tłuszczowej. Sekret jego skuteczności? Fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu (HIFU) trwale usuwają tkankę tłuszczową, nie uszkadzając skóry, a jednocześnie ją ujędrniając. Technologia wykorzystywana przez urządzenie oparta jest na ponad 10 letnich badaniach klinicznych przez uznanych specjalistów w dziedzinie nowych technologii medycznych i ekspertów z zakresu ultradzwięków i ich zastosowania w medycynie. Liposonix posiada certyfikat FDA i jest dopuszczony na rynek europejski, amerykański, kanadyjski i japoński. Widoczne efekty za pewni Ci już jeden, trwający ok. 1 godziny, zabieg. Ostateczny rezultat osiągniesz po 8-12 tygodniach od zabiegu. Miejsca, które możesz poddać zabiegowi to brzuch i talia, uda, bryczesy, pośladki (zabiegu nie wykonuje się na obszary twarzy, ramion, łydek i ginekomastii męskiej). By efekt był jeszcze bardziej spektakularny, warto poddać się zabiegom uzupełniającym, w tym wypadku są to np. Cryo Lab, Body Jet, Body Tite, Icoone czy LPG Endermologia. Nie zaszkodzą też treningi i odrobina wysiłku fizycznego. Dzięki tym dodatkowym zabiegom efekt może okazać się czterokrotnie większy, pozostanie też on trwały, bo komórki tłuszczowe zostaną zniszczone i wydalone przez organizm.

Relaksujące zabiegi w klinice

Relaksujące zabiegi w klinice

Wnętrza Kliniki La Perla

Wnętrza Kliniki La Perla

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.