Menu

PÓŁFINAŁY KONKURSU FRESH FACES WORLD 2020 JUŻ ZA NAMI!

22 listopada 2020 roku w prestiżowym „H15 Boutique Hotel” w Warszawie odbył się casting półfinałowy konkursu Fresh Faces World (www.freshfacesworld.com). W tym roku ze względu na panującą pandemię oraz wprowadzone obostrzenia castingi odbyły się jedynie w formie online. Wzięło w nich udział kilkaset osób z całej Polski. Do udziału w półfinale konkursu zaproszono tylko wybranych wcześniej uczestników. Kandydaci walczący o przepustkę do finału prezentowali się przed jurorami konkursu zachowując wszystkie sanitarne wymogi. Ambasadorką konkursu Fresh Faces World jest top modelka Alexa Łuczak, która na swoim koncie ma współpracę z największymi markami, takimi jak np. Chanel, Dior, Giorgio Armani, Marc Jacobs czy Gucci. Alexa Łuczak od lat mieszka w Japonii gdzie była reporterką w japońskiej telewizji śniadaniowej. O życiu w Kraju Kwitnącej Wiśni opowiedziała między innymi w programie „Jestem z Polski” czy „Japonia na talerzu” (oba emitowane na kanale TVN Style)

Uczestników oceniało Jury w składzie:

  1. Maggie Haese – Prezes i właściciel Fresh Faces World oraz Magteam Models Management.
  2. Dominika Weronika Czarnecka – ogólnopolska organizator konkursu Fresh Faces World , kobieta biznesu.
  3. Maciej Majzner- reżyser gali finałowej Fresh Faces World, dyrektor kreatywny Dastan .
  4. Angelika Józefczyk – Utalentowana projektantka mody, właścicielka marki AZUCCO
  5. Paweł Węgrzyn – utalentowany projektant mody, twórca marki Paweł Węgrzyn Fashion.
  6. Igor Drozdowski – znany i ceniony fotograf.

Kandydaci walczący o udział w finale zaprezentowali się przed jury w strojach Fit marki GATTA -partnera wydarzenia. Po długich naradach jury do grupy finałowej wybrało: 12 kandydatek i 4 kandydatów.  Następnie firma Affect Proffecional Cosmetics wykonała make-up i przygotowała kandydatów do sesji zdjęciowej konkursu . Nasza Dream Team w składzie : Nimay Shah, Maja Justyna, Michał Niemic, Diana Gagala, Milena Suchy zadbała o profesjonalizm i sprawność wydarzenia.

Na zakończenie castingu finaliści wzięli udział w warsztatach i próbach do finału konkursu, który odbędzie się 29 listopada zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w konwencji wydarzenia kulturalnego, bez udziału publiczności. Nagrodą główną dla zwycięzcy Fresh Faces World jest wyjazd do Nowego Jorku  na jeden z największych światowych konkursów modeli/talentów IMTA (The International Modeling and Talent Association). Partnerami wydarzenia są następujące firmy : H15 Boutique Hotel, Gatta, AFFECT Professional Cosmetics, Herla , Luba , Detoxbar. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Hotelem H15 w Warszawie oraz Dworem Czarneckich pod Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.