Menu

PELLEVE – rewolucja w odmładzaniu!

Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej działają na głębokie warstwy skóry. Efektem jest młodszy wygląd, nawet o 10 lat! Tak działa Pelleve, rewolucyjne urządzenie, które stymuluje produkcję kolagenu, wyraźnie wygładza zmarszczki i poprawia napięcie skóry. Zabieg poleca Anna Świderek, kosmetolog z Anlaya Day SPA w Józefowie, specjalistka z zakresu kosmetyki estetycznej.

Anna Świderek

Anna Świderek

Zabieg Pelleve to jedna z najnowocześniejszych, nieinwazyjnych metod służących utrzymaniu młodego wyglądu. Wykorzystuje ona przełomową w medycynie estetycznej technologię fal radiowych, która stymuluje procesy odbudowy wewnątrz skóry. Dzięki temu, efekt kumuluje się z czasem i jest długotrwały.

Na czym polega Pelleve?

Fale radiowe podgrzewają głębokie warstwy tkanek, obkurczając i napinając włókna kolagenu, odpowiedzialne za jędrność i sprężystość skóry. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny, pod warunkiem, że wykonuje go odpowiednio przeszkolony specjalista.

Wielu pacjentów obawia się bólu, jaki towarzyszy innym zabiegom wykorzystującym energię fal radiowych. Jednak w trakcie zabiegu Pelleve, pacjent nie od- czuwa żadnych nieprzyjemności, zabieg jest całkowicie bezbolesny. Nie ma też ryzyka poparzenia skóry w momencie ode- rwania głowicy od skóry. W starszych technologiach tego typu pacjent musiał po- zostawać nieruchomo, aby do tego nie do- szło.

Podczas zabiegu powierzchnia jest chłodzona specjalnym żelem Cool-Gel, co dodatkowo wpływa na komfort zabiegu i jego skuteczność.

Na jakie partie ciała?

Zabieg można wykonywać na całą twarz lub miejscowo – np. na same policzki (uniesienie „chomików”) czy okolice oczu (np. gdy problemem jest opadająca górna powieka). Można go też stosować na ciało, np. na szyję, dekolt, brzuch (np. po ciąży), wewnętrzną stronę ramion czy skórę nad kolanami. Efektem jest wygładzenie i widoczne ujędrnienie oraz zagęszczenie skóry.
Już po pierwszym zabiegu skóra jest wyraźnie odmłodzona i odświeżona. A z każdym zabiegiem efekty się kumulują. Na pełen rezultat czeka się ok. trzech miesięcy, bo tyle czasu potrzeba, aby skóra się przebudowała od wewnątrz, a włókna kolagenu wróciły do stanu sprzed kilku lat. Efekty są widoczne do dwóch lat.

Zabieg w porze obiadowej?

Pelleve jest zabiegiem lunchowym, co oznacza, że nie ma skutków ubocznych, nie zostawia śladów. Nie wymaga okresu rekonwalescencji i zaraz po jego wyko- naniu można wrócić do codziennych czynności. Skóra może być jedynie lekko zaczerwieniona. Reakcja ta zwykle mija w ciągu godziny, a w razie potrzeby od razu można nałożyć na twarz puder lub podkład.
Pelleve można też łączyć z innymi metodami odmładzającymi. Chętnie stosuję go naprzemiennie z Dermapenem albo mezoterapią bezigłową – celem tych zabiegów jest wtłoczenie w skórę aktywnych składników, np. nawilżających czy rewitalizujących. Polecam wszystkim paniom!

ul. Gen. Sikorskiego 57 , 05-410 Józefów tel. 22 610 38 00

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

• Dla wszystkich osób, które obserwują u siebie oznaki starzenia się skóry i utratę jędrności.
• Dla pań, których skóra wymaga odświeżenia i wygładzania.
• U kobiet ok. 30–35. roku życia. wystarczą zwykle 1–2 zabiegi – efektem będzie widoczna poprawa kondycji i wyglądu skóry twarzy.
• U starszych pań na twarz wykonuje się serię ok. 3–4 zabiegów, aby efekt napięcia był wyraźny i długotrwały.
• Na ciało zwykle robi się 5–6 zabiegów.
Świetne efekty daje w ujędrnianiu luźnej skóry na brzuchu i po wewnętrznej stronie ramion.

Agata Świderek - doświadczona kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Specjalistka z zakresu kosmetyki estetycznej. Potrafi znaleźć rozwiązania dla najbardziej skomplikowanych problemów skórnych. Ekspert w Pelleve, elektrokoagulacji, zabiegach Intraceuticals i peelingach.
 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.