Menu
Life Science Open Space Online Week, 23 - 27 listopada

Life Science Open Space Online Week

Jubileuszowe, bo już dziesiąty Life Science Open Space odbędzie się w tym roku online. Pandemia pokrzyżowała plany organizatorów, którzy z pewnością woleliby tradycyjną formułę, jak w zeszłym roku. Z drugiej strony, to szansa dla tych, którzy nie mieli czasu, aby wybrać się do Krakowa osobiście lub nie byli w pełni przekonani, że warto. Tym bardziej, że udział w całym wydarzeniu będzie bezpłatny.

Life Science Open Space, czyli Forum Współpracy i Innowacji dla Zdrowia i Jakości Życia, opiera się na czterech głównych filarach, którymi są: life (czyli rozwiązania służące poprawie zdrowia i jakości życia), science (czyli interdyscyplinarne naukowe spotkania służące nawiązaniu współpracy), open (czyli otwarcie na wiele różnych grup interesów i stworzenie dla nich warunków do kooperacji) oraz space (czyli inspirująca atmosfera i ciekawy program, co tworzy przestrzeń szans dla rozwoju współpracy).

Forum wystartuje już 23 listopada i potrwa prawie cały tydzień, od poniedziałku do piątku. Każdego dnia przewidziane są sesje tematyczne w MODULE WSPÓŁPRACA. Na każdą taką sesję złożą się prezentacje dotyczące możliwości współpracy w projektach, przedsięwzięciach oraz innych interdyscyplinarnych działaniach podzielone na następujące ścieżki tematyczne:

Personalised Medicine,

– Digital Health,

– COVID-19,

– Bioeconomy,

Healthy Food,

– Life Science StartUp Scene,

– Life Science Business Development,

Career in Life Science.

Przez całe forum odbywać się będą spotkania B2B w MODULE PARTNERINGOWYM, na które można umawiać poprzez system matchmakingowy. Ponadto każdy zarejestrowany uczestnik może stworzyć profil swojej firmy i zaprezentować swoją ofertę w MODULE MARKETPLACE.

Zapowiada się ciekawy i pracowity dla uczestników tydzień!

Wszystkie informacje o Life Science Open Space Online Week , odbywającym się w formule Digital Event, znaleźć można na oficjalnej stronie wydarzenia www.lsos.info.

Udział w forum jest bezpłatny, najpierw musicie się jednak zarejestrować (można to zrobić to można także po rozpoczęciu forum).

Wydarzenie objęte patronatem medialnym magazynu przedsiębiorcy@eu, na podstawie materiałów organizatora, red. RAFAŁ KORZENIEWSKI

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.