Menu
Konferencja Workflow & Documents Managemens Trends tym razem online

Konferencja Workflow & Documents Managemens Trends tym razem online

Elektroniczny wiele firm wdrożyło już dawno, a proces ten jeszcze przyspieszył w wyniku ograniczeń związanych z pandemią, gdy musieli to zrobić także ci, którzy z tym dotąd się ociągali lub odkładali na później. Od tego procesu odwrotu już nie ma. Tematyka tej konferencji, którą objęliśmy naszym patronatem, powinna zatem wzbudzić zainteresowanie. Odbędzie się ona oczywiście online i dodajmy – bo to ważne – udział w niej jest bezpłatny.

red. Rafał Korzeniewski

Konferencja Workflow & Documents Managemens Trends tym razem online. Już 29 września odbędzie się konferencja poświęcona metodom i rozwiązaniom przyspieszającym procesowanie dokumentów oraz przepływ informacji w firmie. Digitalizacja obiegu dokumentów oraz procesów biznesowych ma coraz większy wpływ na sprawne funkcjonowanie firm oraz instytucji. Tradycyjny obieg dokumentów, najczęściej niedostosowany do potrzeb organizacji, prowadzi do wielu problemów w komunikacji, opóźnień w płatnościach i realizacji zleceń oraz pogorszenia relacji z kontrahentami. Warto poznać rozwiązania, które pozwolą usprawnić te procesy.

Podczas jesiennej edycji wydarzenia organizatorzy chcą odpowiedzieć na pytanie jaki wpływ mają systemy elektronicznego obiegu dokumentów na optymalizację oraz usprawnienie pracy przedsiębiorstw. Mowa będzie o tym:

  • jak przygotować organizację do wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów?
  • po co Twojej firmie Workflow?
  • co zrobić, aby architektura systemu workflow i polityka zarządzania informacją stały się elementami udanego wdrożenia?

Efektywnie funkcjonujące przedsiębiorstwo to konsekwencja wyboru odpowiednich rozwiązań. Systemy zarządzania obiegiem dokumentów oraz procesami biznesowymi, z pewnością można uznać za niezbędne narzędzia, prowadzące do celu, jakim jest sprawnie funkcjonującej firma. Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami z branży.

wtorek 29 września, godz. 9.30

online: www.workflowtrends.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia na zakładce www.workflowtrends.pl/#rejestracja

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.