Menu
Finał programu programu Twarze Biznesu Polskiej Gospodarki

Finał programu Twarze Biznesu Polskiej Gospodarki

Uroczyste finałowe spotkanie uczestników i partnerów ogólnopolskiego programu Twarze Biznesu Polskiej Gospodarki odbędzie się 24 września w prestiżowym miejscu, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie na Trębackiej. Podczas spotkania zostaną wręczone certyfikaty dla uczestników tej edycji projektu oraz statuetki Lidera Przedsiębiorczości 2020. Dodajmy, bo to ważne, że wśród uczestników projektu jest wielu członków Klubu Integracji Europejskiej.

Spotkanie rozpocznie panel dyskusyjny, którego tematem będzie „Rozwój przedsiębiorstw w dobie pandemii, wsparcie, programy, ocena obecnych realiów”. W debacie wezmą udział:

Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców,

Jerzy Śledziewski, wiceprezes zarządu Banku BNP Paribas,

Sławomir Grzelczak, prezes zarządu BIG InfoMonitor, oraz

Przemysław Ruchlicki, ekspert Biura Polityki Gospodarczej.

W roli moderatora wystąpi Ryszard Rembiszewski, który również poprowadzi całe spotkanie

W drugiej części spotkania zostaną uroczyście wręczone statuetki Lidera Przedsiębiorczości 2020 oraz certyfikaty Twarze Biznesu Polskiej Gospodarki.

Uroczystość zakończy bankiet przygotowany przez Restaurację Tuk Tuk.

Wstęp na spotkanie tylko za zaproszeniami i po potwierdzeniu obecności. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o 17.00, jednak ze względu na zaostrzony rygor sanitarny prosimy o przyjście co najmniej pół godziny przed rozpoczęciem spotkania, niezbędna jest bowiem weryfikacja listy uczestników i podpisanie oświadczenia. Wymagane są maseczki ochronne.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.