Menu

Kojarzenie ofert Członków Klubu Integracji Europejskiej

Kojarzenie ofert Członków Klubu Integracji Europejskiej już 28 listopada. To cykliczne wydarzenie organizowane przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości – administratora tego elitarnego klubu biznesu, na którym jego członkowie prezentują swoją działalność. Takie spotkania to zawsze doskonała okazja do nawiązywania nowych relacji biznesowych jak i towarzyskich. 

W tym roku organizatorzy zapraszają do restauracji Avangarda Warszawa, która mieści się w Domu Technika Naczelnej Organizacji Technicznej na ul. Czackiego w Warszawie – jednego z członków klubu. Po prezentacjach organizatorzy zapraszają uczestników na kolację biznesową i dalszą część rozmów w kuluarach.

Kilka słów na temat organizacji 

Klub Integracji Europejskiej to działający od ponad 20 lat elitarny klub biznesu. Administratorem Klubu Integracji Europejskiej jest Europejskie Forum Przedsiębiorczości.

Co wyróżnia ich działalność wśród innych klubów biznesu?

Relacje biznesowe budują w pierwszej kolejności na relacjach towarzyskich a nie na agresywnym networkingu, który dominuje w działalności większości klubów biznesu.

Głównym założeniem organizacji jest by jego członkowie mogli w mniej zobowiązującej formule dzielić się doświadczeniem, wymieniać poglądy oraz zawierać nowe kontakty biznesowe. Temu założeniu podporządkowana jest formuła klubowych spotkań. To organizowane dla  członków klubu kolacje i lunche biznesowe, a także imprezy okolicznościowe, w tym bale czy prestiżowe gale.

Od potencjalnych kandydatów chcących dołączyć do grona członków Klubu Integracji Europejskiej oczekuje się ugruntowanej pozycji na rynku aby cieszyli się dobrą opinią wśród swoich klientów i kontrahentów oraz udzielali się społecznie. Warunkiem członkostwa jest to, by firma działała od co najmniej trzech lat.

Kto należy do klubu?

Klub Integracji Europejskiej zrzesza przede wszystkim małe i średnie firmy. Wśród członków są m.in. Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, ale i BNP Paribas Bank Polska S.A., Wojskowe Zakłady Kartograficzne, P.W. Mat -Bud, Muzeum Sportu i Turystyki, Warszawski Dom Technika NOT, Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego, grupa Mazurkas, przychodnie Medicor, Grupa Krotoski dealer Audi, VW, Skody i Porsche, Motortest, dealer Hyundai, liczne restauracje, wiele z tych firm to firmy rodzinne. To łącznie prawie dwieście firm.

Klub posiada kilka swoich fanpage co umożliwia członkom klubu w dotarciu ze swoja ofertą do szerszego grona odbiorców. Prężnie działa również zamknięta grupa na Facebooku – Członkowie Klubu Integracji Europejskiej.

Członkostwo w Klubie to też prestiż dla jego członków!

Administrator klubu przyznaje liczne nagrody. I tak w ramach Projektu Twarze Biznesu Polskiej Gospodarki przyznaje nagrody Lidera Przedsiębiorczości, Filarów Polskiego Biznesu oraz EuroSukces. Przyznaje również nagrody dla wyjątkowych osobowości ze świata filmu i sceny, takie jak Złota Iguana i Gracje czy Ambasadora Dobrego Stylu.

Klub Integracji Europejskiej jest partnerem bądź obejmuje swoim patronatem wiele ważnych wydarzeń, nie tylko gospodarczych. Wśród nich jest ta najbardziej prestiżowa, Forum Ekonomiczne w Karpaczu. Na te wydarzenia są zapraszani też członkowie Klubu.

Klub Integracji Europejskiej zbudowany jest w oparciu o trwające ponad ćwierć wieku doświadczenie współpracy z przedsiębiorcami jej założycielki  Barbary Jończyk – prezesa Klubu. Warto skorzystać z szerokiego wachlarza pakietu korzyści, jaki stworzyła ona dla przedsiębiorców należących do  klubu. 

Kontakt w sprawie członkostwa  501 243 876

red. Izabela Włodarczyk

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.