Menu
Polski Kongres Przedsiębiorczości znów w Krakowie

Polski Kongres Przedsiębiorczości znów w Krakowie

Nigdy dotąd Polski Kongres Przedsiębiorczości nie odbył się dwa razy w tym samym miejscu, ale tak się stanie w tym roku. Tak, jak rok temu odbędzie się on w Centrum Kongresowym ICE Kraków, dokąd organizatorzy zapraszają nas 14 i 15 listopada. 

Rozwój, nowoczesność, przyszłość – czas na Kongres

Podczas tegorocznej edycji szczególny nacisk będzie położony na rolę samorządu w Polsce, biznes XXI wieku oraz nowe oblicze innowacyjnej nauki. Program będzie obejmować ponad dwadzieścia paneli dyskusyjnych, zaproszonych zostało dwustu prelegentów, a organizatorzy oczekują nawet dwóch tysięcy uczestników. Kto nie będzie mógł się wybrać w tych dniach do Krakowa, będzie mógł śledzić jego obrady w Internecie.

Kongres już od dekady ma wpływa na decyzje polskich przedsiębiorców, naukowców i samorządowców. Jego atutem jest interdyscyplinarność, która daje szansę na realne efekty i te efekty, w postaci komercjalizacji projektów i badań się pojawiają.

Takie wydarzenie jak Polski Kongres Przedsiębiorczości ma szansę stać się  rzeczywistym wsparciem dla rozwoju gospodarki w tym trudnym dla niej momencie.

Odkryj Małopolskę!

Jak już wspomnieliśmy, po raz drugi Polski Kongres Przedsiębiorczości odbędzie się w Krakowie, który będzie jego gospodarzem. Dzięki współpracy z prezydentem Krakowa Jackiem Majchrowskim Jackiem Majchrowskim oraz marszałkiem województwa małopolskiego Witoldem Kozłowskim znów odbędzie się w nowoczesnym i świetnie położonym Centrum Kongresowym ICE Kraków. Będzie to też okazja by odkryć atuty Małopolski i to nie tylko te turystyczne.

Obiekt, w którym przez dwa dni będzie odbywał się kongres znajduje się w samym sercu miasta. Z przeszklonego holu rozpościera się widok na Zamek Królewski w Krakowie i wiślane bulwary. Dzięki swojej lokalizacji oraz wielofunkcyjności Centrum Kongresowe ICE jest biznesową i kulturalną wizytówką miasta.

W imieniu organizatorów, jako jego patron medialny zapraszamy do Krakowa, zachęcamy też do obejrzenia zaproszenia na IX Polski Kongres Przedsiębiorczości zastępcy prezydenta Krakowa, Jerzego Muzyka.

Więcej informacji o Kongresie znajdziecie na jego stronie: https://polskikongres.pl

Warto też śledzić na bieżąco przygotowania do Kongresu w social mediach:

Facebook – Polski Kongres Przedsiębiorczości

LinkedIn – Polska Agencja Przedsiębiorczości

Tik Tok – Polska Agencja Przedsiębiorczości

Instagram – Polska Agencja Przedsiębiorczości

YouTube – Polska Agencja Przedsiębiorczości

Na materiałów organizatora przygotował red. Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.