Menu
Invest Cuffs 2023 – największy KONGRES INWESTYCYJNY w kraju!

Invest Cuffs 2023 – największy KONGRES INWESTYCYJNY w kraju!

Invest Cuffs 2023 – największy KONGRES INWESTYCYJNY w kraju już 24-25 marca! Będzie to już dziewiąta odsłona wydarzenia, które rok rocznie przyciąga do Krakowa kilka tysięcy uczestników, mających możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez przeszło 120 prelegentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego. Udział jest całkowicie bezpłatny!

Kraków miastem inwestorów

Kraków to jedno z najbardziej charakterystycznych polskich miast. To właśnie tutaj ponad tysiącletnia historia łączy się z nowoczesnością. Świetnym tego obrazem jest położenie na przeciwległych brzegach Wisły jednej z najstarszych siedzib Polskich Królów – Wawelu – oraz najnowocześniejszego centrum kongresowo-konferencyjnego – ICE.

To właśnie w jego przeszklonych przestrzeniach 24 i 25 marca 2023 roku ponad 7 tysięcy inwestorów detalicznych z całej Polski, przedstawicieli brokerów, firm inwestycyjnych i ekspertów rynkowych z całej Europy spotka się, aby wspólnie uczestniczyć w Konferencji, Targach, Gali oraz imprezie business-to-business (B2B).

To wszystko sprawi, że Kraków stanie się w tym czasie największym skupiskiem inwestorów w tej części Europy.

Czym jest Invest Cuffs

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie, które rok rocznie przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Dołączając do tego wydarzenia otrzymujesz możliwość udziału w konferencji, targach, spotkania z ekspertami inwestycyjnymi, prezentacjach startupów, wywiadach i relacjach. Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej.

Invest Cuffs to również możliwość poznania ekspertów i entuzjastów rynków inwestycyjnych. 

Odbierz swój bilet na Invest Cuffs 2023

Aby wziąć udział w Invest Cuffs 2023 wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie https://investcuffs.pl/rejestracja/. Ognranizaotrzy przygotowali ponadto dwa rodzaje płatnych biletów.

Zarezerwuj swoje bezpłatne miejsce lub skorzystaj z pakietów biletów premium. 

BIORĘ UDZIAŁ W INVEST CUFFS 2023

Rodzaje dostępnych biletów:

  • Darmowa rejestracja –0 zł – upoważnia do wzięcia udziału we wszystkich wykładach, przerwach kawowych oraz uroczystej gali Invest Cuffs.
  • Bilet Premium – 492 PLN brutto– upoważnia do wzięcia udziału we wszystkich darmowych wydarzeniach. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do aplikacji mobilnej, dzięki której możesz nawiązywać kontakty z uczestnikami Konferencji. Wyjątkowa okazja do spotkania online tak wielu inwestoró
  • Bilet VIP – 2400 PLN brutto – upoważnia do wzięcia udziału we wszystkich darmowych wydarzeniach. Dodatkowo upoważnia on do uczestnictwa w kameralnych spotkaniach w strefie VIP przy filiżance wyśmienitej kawy lub lampce wina. Bilet ten zapewnia także lunch w piątek i sobotę oraz udział w bankiecie w strefie VIP podczas after party w sobotę. Podczas edycji 2022 w strefie VIP gościło blisko 700 osób – prelegentów, przedstawicieli firm, brokerów, startupów, banków, domów maklerskich, giełd kryptowalut i wielu wielu innych firm z branży inwestycyjnej. Kupując bilet VIP otrzymasz również dostęp do aplikacji mobilnej, która umożliwia nawiązanie kontaktów z Uczestnikami Konferencji.

Sprawdź jak wyglądała ubiegłoroczna edycja:

Link: https://youtu.be/ln1eVHPQWRo

Albo zobacz foto-relację z Invest Cuffs 2022.

Targi rynku inwestycyjnego

Kongres Invest Cuffs 2023 to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz przedsiębiorstw ściśle związanych z rynkiem inwestycyjnym. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego, ponad 7 tysięcy uczestników znajdzie ponad 120 standów wystawowych domów brokerskich, banków, spółek giełdowych, rynkowych ekspertów oraz wytwórców ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego tradera czy inwestora. Podczas dziewiątej edycji uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców – na wszystkich czeka seria prezentów oraz niespodzianek w trakcie trwania Targów.

Konkurs i Gala rozdania nagród

Invest Cuffs 2023 to jednak nie tylko targi i konferencja. Jak co roku, w trakcie tego wydarzenia odbędzie się także uroczysta Gala, w trakcie której uhonorowane zostaną osoby i podmioty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.

– Już dziewiąty rok z rzędu organizujemy konkurs, którego celem jest wyłonienie podmiotów i osób reprezentujących Polską i zagraniczną branżę inwestycyjną najsilniej przyczyniających się do jej ciągłego rozwoju. Do tej pory każda kolejna edycji plebiscytu i konferencji Invest Cuffs ustanawiała nowe rekordy pod względem frekwencji. W ubiegłym roku internauci oddali 121 498 głosów głosów. Mam nadzieję, że podobnie będzie i w tym roku – komentuje Marcin Wenus, prezes Fundacji Invest Cuffs – Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

W tegorocznej edycji konkursu, internauci mogą wybrać swoich faworytów w aż 22 kategoriach, w tym m.in.: Dom Maklerski 2022, Broker CFD 2022, Analityk Roku 2022, Influencer Rynku 2022.

BIORĘ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU

Głosowanie trwa do 6 marca 2023 r.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w trakcie trwania Gali Invest Cuffs 2023, podczas której odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia nagród za rok 2022.

Nie pozostaje nam nic innego jak ponownie zaprosić Państwa do udziału w tym szczególnym wydarzeniu – spotkajmy się w Krakowie! Więcej informacji na temat konferencji na oficjalnej stronie internetowej.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.