Menu
Zapraszamy na Forum Gospodarcze do Tarnowa !

Zapraszamy na Forum Gospodarcze do Tarnowa !

Forum Gospodarcze, na które jako jego partner medialny zapraszamy 28 i 29 listopada do Tarnowa, będzie okazją do debaty o kluczowych problemach europejskiej gospodarki, która dopiero co narażona na negatywne skutki pandemicznych obostrzeń, dziś musi stawić czoła potężnym wyzwaniom związanym z wojną w Ukrainie.  Wagi wydarzeniu dodaje to, że jego organizatorem prócz władz Tarnowa jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, organizator Forum Ekonomicznego w Karpaczu. 

Forum Gospodarcze, odbędzie się w Tarnowie, drugiej co do wielkości aglomeracji w Małopolsce, mieście położonym na skrzyżowaniu ważnych europejskich szlaków handlowych. Nie jest to wybór przypadkowy, Tarnów wraz z ościennymi gminami, w ramach Aglomeracji Tarnowskiej, od lat działa na rzecz szeroko pojętego rozwoju gospodarczego oraz inicjowania przedsięwzięć proinwestycyjnych. Tarnów może pochwalić się takimi wyróżnieniami jak Nagroda Krakowskiego Parku Technologicznego w kategorii: Najlepiej przygotowane tereny inwestycyjne oraz I miejscem w województwie małopolskim w IX Ogólnopolskim Konkursie „Grunt na medal”, zorganizowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu.

Pierwszego dnia Forum odbędzie się też Gala wręczenia nagród i uroczysta kolacja.  

Więcej szczegółow już wkrótce, warto by to sprawdzić zajrzeć tutaj, ale jak zawsze w przypadku tego typu wydarzeń nie warto odkładać decyzji na ostatnią chwilę, dlatego już teraz:

 

Red. Barbara Jończyk

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.