Menu
Crossborder e-commerce – wielki potencjał i praktyka. ZAproszneie na bezpłatną konferencję w ministerstwie przedsiębiorczości i technologii.

Cross-border e-commerce, eksportuj online !

Cross-border e-commerce, czyli transgraniczny handel w Internecie. Bo o to tu chodzi. Polski rynek nie jest mały, jesteśmy krajem średniej wielkości. To zniechęca wiele firm do tego, by szukać szansy za granicą. Jednak chłonność krajowego rynku ma swoje granice. Dlatego warto pomyśleć o przekroczeniu tych państwowych. Zwłaszcza, że w przypadku handlu w Internecie nie jest to trudne. Skoro sami przez Internet coraz częściej kupujemy, zacznijmy też sprzedawać! Wciąż jeszcze skromny internetowy rynek rośnie jak na drożdżach, w tempie nawet 20% rocznie. Konferencja Cross-border e-commerce zorganizowana została wspólnie przez Izbę Gospodarki Elektronicznej oraz ministerstwo przedsiębiorczości i technologii ma nam pomóc w przełamywaniu barier by ten krok zrobić już teraz. Będzie oczywiście o szansach, ale co ważniejsze, o tym, jak się na tym rynku poruszać, jakie są trendy i na koniec, jakie są wymogi prawne, w tym dotyczące odprawy celnej i podatków. Może nie dowiemy się od razu wszystkiego, ale będziemy mieli szanse poszerzyć nasza wiedzę! Szczegółowy program odnajdziecie na stronie organizatora, do której link podajemy poniżej.

https://eizba.pl/konferencja-crossborder-e-commerce

czwartek, 7 listopada, godzina 10.00 – 15.00

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

plac Trzech Krzyży 3/5, Sala pod Kopułą

Udział w konferencji jest bezpłatny, rejestracja wymaga wypełnienia formularza zgłoszeniowego i odesłania go na adres: klaudia.kaminska@eizba.pl.

Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.