Menu

Beata Maciak

Imię i nazwisko
Beata Maciak

Nazwa firmy
Natelo Beata Maciak

Co uważa pani za swój największy sukces?
Moim sukcesem są zrealizowane marzenia, prywatne i biznesowe. Marzyłam o rodzinie i wyjątkowym biznesie i właśnie to osiągnęłam.

Co lub kto panią inspiruje?
Inspiruje mnie otaczający świat, który wymaga korzystnych działań dla przyszłych pokoleń oraz wspaniali ludzie, dzięki którym staję się lepsza.

Jakie cechy powinien mieć przedsiębiorca idealny?
Powinien mieć wartości, według których życie. Być uczciwy, konsekwentny, zdeterminowany i odważny oraz empatyczny.

Co wyróżnia pani biznes spośród innych w branży?
Klient przed zakupem bezpłatnie testuje produkt na swojej powierzchni, aby sprawdzić i przekonać się o jego jakości i skuteczności.

Jakie ma pani plany związane z rozwojem?
Pozyskać w Polsce partnerów, dystrybutorów, którzy razem ze mną będą dostarczać zielone koncepcje każdemu przedsiębiorcy i klientowi indywidualnemu.

Czym dla pani jest etyczny biznes?
Człowiek żyje dla drugiego człowieka, dlatego przede wszystkim odpowiedzialność społeczna i moralna działalność jest według mnie najważniejsza.

 

Natelo to przede wszystkim świadoma firma, która wprowadziła na Polski rynek zieloną koncepcję EV do czyszczenia i dezynfekcji suchą parą. Na trenie Polski jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzenia Ev 3000i, które eliminuje detergenty, oszczędza wodę oraz chroni zdrowie i środowisko. Potwierdza to wyróżnienie naszej firmy w 2019 roku jako lidera ekoinnowacji podczas Gali Diamenty Kobiecego Biznesu. W ofercie Natelo znajduje się sprzęt nowej generacji do ekologicznego czyszczenia – bezpieczny dla zdrowia i środowiska. Dzięki naszym produktom zaoszczędzisz swój czas, nerwy i pieniądze.

Natelo Beata Maciak
tel. +48 608 383 517, e-mail: biuro@natelo.eu
www.ev-poland.com, www.natelo.eu

 

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.