Menu
Azure Summit 2023

Azure Summit 2023

Azure Summit 2023 to trzecia edycja największej polskiej konferencji poświęconej chmurze obliczeniowej Microsoft Azure. W tym roku to objete naszym patronatem medialnym wydarzenie odbędzie się 30 marca w formie transmisji online.

Azure Summit to wydarzenie Skierowane jest do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, wirtualizacji, IoT, data, AI, Machine Learning i Business Intelligence. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez Microsoft MVP, pracowników Microsoft oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się Azure w Polsce.

Podczas Azure Summit na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. Interaktywnie nawiążesz na nich kontakt z firmami.

30 marca wygodnie ze swojego domu lub biura będziesz mógł bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych Microsoft Azure w Polsce!

Organizatorzy Azure Summit spodziewaja się ponad 1500 uczestników i uczestniczek z całej Polski!

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Rejestracji nazy dokonać na stronie wydarzenia, gdzie odnajdziemy też pełny jej program: www.azuresummit.pl 

redakcja

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.