Menu

25. Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza

Tegoroczne Zawody Wędkarskie Aktorów będą jubileuszowe, początkowo odbywały się w różnych miejscach, ale już po raz dziewiąty odbędą się na uhonorowanym przez nas Perłą EuroTurystyki Rancho pod Bocianem. Zawody odbędą się już 13 czerwca, to oczywiście poniedziałek, bo poniedziałek to dzień wolny dla aktorów, który mogą poświęcić go na swoje prywatne pasje.

Zawody Wędkarskie Aktorów, organizowane przez Laurę Łącz mają uczcić pamięć jej ojca, Mariana Łącza, znanego aktora, ale i zapalonego wędkarza, którą swoją pasją zaraził także córkę. Jak co roku na zawody przyjadą podzielający pasję Mariana Łącza aktorzy i znane postacie małego ekranu. Zawody w naturalny sposób przyciągają uwagę mediów. Ich uczestnicy rywalizują o Puchar TeleTygodnia, najpoczytniejszego polskiego tygodnika, w którym zawsze ukazuje się obszerna relacja. Krótsze lub dłuższe relacje przygotowuje telewizja, czasopisma kolorowe, w tym oczywiście pisma wędkarskie (Wiadomości Wędkarskie, Wędkarski Świat i Wędkarstwo 360) oraz portale internetowe. Od wielu lat magazyn przedsiębiorcy@eu jest patronem medialnym zawodów, a Klub Integracji Europejskiej, z którym blisko współpracujemy, jest ich oficjalnym partnerem.

 Wśród stałych uczestników zawodów można wymienić Izabelę Trojanowską, Mariana Opanię, Karola Strasburgera, Olgę Borys, Emiliana Kamińskiego, Sylwię Wysocką, Roberta Czebotara, Macieja Pietrzyka, Rafała Więckiewicza, Tatianę Sosnę-Sarno, Roberta Czebotara, Macieja Pietrzyka, Sylwię Wysocką, Kubę Wonsa, Andrzeja Grabarczyka, Krzysztofa Daukszewicza, Ewę Gawrykuk, a także nie żyjących już: Jerzego Gruzę, Andrzeja Kopiczyńskiego, Ignacego Gogolewskiego i Andrzeja Turskiego.

Oczywiście będziemy tam i zamieścimy wyczerpującą relację z zawodów! 

A może chcesz wykorzytać zawody Zawody Wędkarskie Aktorów do promocji swoich wyrobów bądź usług? Zastań ich sponsorem, na przykład fundując nagrody dla zwycięzców. Będziesz mógł je wręczyć osobiście! A wcześniej pokibicować wędkującym aktorom. Uczestnicy zawodów razem ze sponsorami zaproszeni zostaną też na poczęstunek przygotowany przez gospodarza, Rancho pod Bocianem. Wszystkich zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt Agencją Artstyczną „Laura”, mail agencja@agencjalaura.pl.

Główną nagrodą zeszłorocznych Zawodów Wędkarkich Aktorów był rower od firmy Milancio, który przypadł ich trumfatorce, Małgorzacie Sadowskiej, ale to był dopiero początek prawdziwego deszczu nagród, które spadły na ich uczestników… A na pierwszym zdjęciu Izabela Trojanowska, która pięć lat temu zwyciężyła w zawodach przełamując męski monopol na podium. 

red. Rafał Korzeniewski

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.