Menu
10. Fleet Market w Warszawie

10. Fleet Market w Warszawie, patronat medialny magazynu przedsiębiorcy@eu

Jubileuszowe, bo 10. Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market odbędą się 21 listopada, tym razem w nowym miejscu, w warszawskiej hali Global EXPO przy Modlińskiej. Szczególna cechą tych targów jest to, że nie są one adresowane do indywidualnego odbiorcy, a do biznesu. Dalszego rozróżnienia, na duży i mały biznes już się nie robi. Dla nich wstęp na targi jest bezpłatny.

Organizatorzy oczekują ośmiu tysięcy uczestników, zarówno reprezentantów międzynarodowych koncernów, prywatni przedsiębiorcy, w tym również osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz – bo o nich też nie powinniśmy zapominać -przedstawicieli firm z sektora publicznego. Pokazane zostaną auta ze wszystkich segmentów rynku, nie zabraknie wśród nich tych z napędem hybrydowym i elektrycznym.  Ma być sporo premier, w tym blisko 20 nowych modeli samochodów.

Zaprezentowane zostaną nie tylko samochody, importerzy przedstawia też oferty finansowania ich zakupów, w tym leasing i wynajem. Swoją ofertę dla firm przedstawią też koncerny paliwowe i firmy ubezpieczeniowe.

Fleet Market to również konferencje, panele, debaty z udziałem ekspertów z Polski i z zagranicy. Sporo uwagi zostanie poświęcone analizie mających wejść w życie w przyszłym roku zmian prawnych i podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem budzącej emocje kwestii dotyczących odliczania kosztów leasingu od samochodów o wartości powyżej 150 tys. złotych. Wspólnie z prezesem Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego – Jakubem Farysiem – uczestnicy zastanawiać się będą nad limitami redukcji CO₂, i tym czy spowodują one rzeczywiście szybszy rozwój alternatywnych napędów, a co za tym idzie elektromobilności? O napędach przyszłości, jak również o nowych procedurach pomiaru WLTP opowiedzieć ma natomiast Dean Bowkett – międzynarodowy ekspert flotowy, dyrektor zarządzający, Bowkett Auto Consulting (BAC).

Udział w targach i konferencji jest bezpłatny, ale jak zaznaczyliśmy, zaproszenie jest skierowane tylko do przedstawicieli biznesu. W praktyce weryfikacja nie będzie jednak chyba surowa, warunkiem udziału jest podanie prócz imienia i nazwiska tylko służbowego maila, rejestracji dokonuje się na stronie targów www.fleetmarket.pl, gdzie znajdziemy także listę wystawców i szczegółowy program targów.

Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.