Menu

ZDROWIE I URODA – najcenniejsze skarby!

Już w literaturze opisywano jak człowiek chciał duszę diabłu zaprzedać za to, by być wiecznie młodym i zdrowym. W obecnych czasach nie musimy już uciekać się do takich metod. Mamy kosmetyki i suplementy.

Ewa Daroszewska 

O zdrowie i urodę można już zadbać samemu. Faktem jest, że oferta zabiegów medycyny estetycznej, skierowana do wymagających klientów jest bardzo bogata i godna polecenia, nie mniej nie powinniśmy zapominać, że jest coś, co niesie ze sobą dla naszej urody i zdrowia bardzo pozytywne konsekwencje. To profilaktyka.

Profilaktyka, czyli dbanie o naszą urodę i zdrowie codziennie, w zakresie naszych codziennych czynności pielęgnacyjnych i żywieniowych. W podtrzymywaniu efektów zabiegów pielęgnacyjnych, których dokonaliśmy w gabinetach kosmetycznych lub u lekarza medycyny estetycznej. Albo po prostu, aby w naturalny sposób przedłużyć nasz „Dobry Czas”. Odpowiedzą na taką potrzebę jest Biologicznie Aktywne Białko, czyli Kolagen Naturalny.

Polskie korzenie kolagenu

Kolagen Naturalny jest produktem z rodzaju, jakie pojawiają się raz na półwiecze. Fakt, że metodę jego pozyskiwania wynaleziono w Polsce, jeszcze kilka lat temu budziło głębokie zdumienie. Mało, kto chciał wierzyć, że to właśnie tutaj wyizolowano kolagen w postaci molekularnej ze skór rybich, zdolny pokonywać barierę naskórka i opóźniać procesy starzenia się skóry.

Czym jest kolagen?

Kolagen Rybi (trzeciorzędowy) jest hydratem, naturalnym preparatem białkowym, który zachowuje konformację spiralną i tym samym aktywność biologiczną do określonej temperatury. Kolagen rybi różni się od człowieczego na etapie molekularnym tylko nieznacznie. O dziwo, jest mu bliższy w postaci trzeciorzędowej, niż świetny w implantach, ale już zawodzący w suplementacji kremów, kolagen bydlęcy.

Dlaczego warto?

Kolagen Naturalny polecany jest do pielęgnacji twarzy i dekoltu oraz do delikatnych partii ciała. Wspomaga zabiegi rewitalizujące. Nieinwazyjnie daje efekt liftingu twarzy i regeneruje skórę po zabiegach chirurgii plastycznej. Regularne stosowanie, poprawia kondycję skóry i opóźnia proces starzenia. Poza tym, nie uczula, nie podrażnia skóry, nie powoduje żadnych działań ubocznych, nie zawiera sztucznych barwników ani aromatów.

Gdzie go znaleźć?

Naturalny kolagen jest głównym składnikiem preparatów przeznaczonych do pielęgnacji zewnętrznej jak i suplementacji, firmy Colway. Jej dwa sztandarowe produkty to kolagen w postaci żelowej i Colvita, która jest aktywnym biologicznie kolagenem w kapsułce i jednocześnie kompletnym zestawem aminokwasów.

Bazowym składnikiem Colvity jest liofilizowany hydrat kolagenu pozyskiwany z ryb łososiowatych. W jednej kapsułce Colvity znajduje się relatywnie niewielka ilość (0,13 g) sproszkowanych białek, a wśród nich wszystkie budulcowe molekuły kolagenowej. Wszystkie, oznacza również dwa aminokwasy endogenne: hydroksylizynę i hydroksyprolinę, których nie mamy możliwości pozyskać z jakiegokolwiek pokarmu. Powstają one tylko w drodze kolagenogenezy i tylko w procesach metabolizmu kręgowców.

Warto też wspomnieć o doskonałej Witaminie C-Colway, która jest pozyskiwana z gorzkiej skóry pomarańczy i kiełków gryki.

Witamina C nie tylko wzmacnia nasz system immunologiczny, ale również jest niezbędna do produkcji naszego ustrojowego kolagenu, co powoduje, że kondycja naszego organizmu i skóry jest dużo lepsza.

Więcej wyjątkowych produktów przygotowanych na bazie Kolagenu Naturalnego można znaleźć na stronie www.colway.net.pl

Collageo, tel.48 796 555 848, e-mail: cirit@op.pl
Ewa Daroszewska: właścicielka firmy Collageo, którą założyła w 2013 roku, po powrocie do Polski z kilkuletniego pobytu we Włoszech. Wcześniej manager w jednej z największych korporacji międzynarodowych, gdzie zajmowała się kreowaniem marketingu internetowego i budowaniem relacji z nowymi klientami. Pasjonatka profilaktyki zdrowia.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.