Menu
Brexit i c dalej? Ambasada Brytyjska zaprasza na webinarium poświęcone handlowi między EU a Wielką Brytanią po zakończeniu okresu przejściowego

Brexit i co dalej? Ambasada brytyjska zaprasza na webinarium poświęcone handlowi z UE

Brexit i co dalej? Wielka Brytania wystąpiła z Unii w lutym, ale w praktyce na razie nic się nie zmieniło, trwa jeszcze okres przejściowy, gdy wszystko pozostaje po staremu. I tak będzie do końca roku. A co będzie dalej? Dziś najbardziej prawdopodobne jest to, że Wielka Brytania wyjdzie z Unii bez żadnej umowy. Na webinarium poświęcone handlowi między EU a Wielką Brytanią po zakończeniu okresu przejściowego zaprasza nas Ambasada Brytyjska w Warszawie wraz z UK Border and Protocol Delivery Group (BPDG). Zaproszenie jest skierowane do przedsiębiorców zaangażowanych w handel z Wielka Brytanią, importerów i eksporterów. Będzie to okazja do bezpośrednich rozmów z brytyjskimi ekspertami z HMRC (służby celne), DEFRA (rolnictwo i żywność), DFT (transport), BEIS (biznes) i innych kluczowych departamentów w kwestiach związanych z handlem ze Zjednoczonym Królestwem oraz do zapoznania się z najnowszymi przygotowaniami. Wydarzenie – jak zapowiadają organizatorzy – będzie obejmowało, oprócz sesji plenarnej, specjalne sesje sektorowe.

Webinarium odbędzie się 5 listopada w godzinach 10.00 – 14.00 na platformie MS Teams live events. Udział jest bezpłatny, wymagana jest jednak uprzednia rejestracja na poświęconej mu stronie eventbrite. Uwaga: językiem webinarium będzie angielski, nie przewidziano tłumaczenia.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.