Menu

zapraszamy na nasze stoisko na targach

W Ptak Warsaw Expo już po raz drugi spotkają się profesjonaliści z branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Swoje stoiska zaprezentuje tam ponad ćwierć tysiąca wystawców z kraju i zagranicy. Znakiem czasu będzie obecność aż trzystu blogerów i vlogerów, bo coraz częściej to oni kształtują naszą opinię także w tej dziedzinie. Jako patron medialny również i my będziemy mieli tam swoje stoisko. A do odwiedzenia targów, w imieniu organizatorów, zapraszamy nie tylko profesjonalistów, ale wszystkich zainteresowanych. Dodajmy od razu, że wstęp na targi jest bezpłatny.

Targom towarzyszyć będą warsztaty i szkolenia. Inne wydarzenia towarzyszące targom to Akademia Fryzjerska, Międzynarodowy Konwent Branży Kosmetycznej oraz konferencja Meet Beauty. Pewnie największą uwagę przyciągną jednak pokazy nowych produktów i możliwych dzięki nim zabiegów. Te najlepsze zostaną nagrodzone. Nie zabraknie znanych nazwisk z tej branży, ludzi, będących jej ikonami, ekspertów, których będzie można się poradzić. I wspomnianych już blogerów i vlogerów, z którymi będzie można porozmawiać tym razem w realu, a nie online. Każdy z trzech dni targów to inne atrakcje i inni goście specjalni, warto więc zajrzeć do szczegółowego ich programu. Wszystko to na trzech hektarach największego nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowej centrum targowo-konferencyjnego Ptak Warsaw Expo, raptem kwadrans drogi od centrum Warszawy.

A jeśli to dziedzina, w której sami działamy, warto też dołączyć do grona wystawców!

program targów

piątek 19 – sobota 21 maja

Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie

gdzie to jest

Udział w targach jest bezpłatny, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja online, dzięki której w recepcji targów będziemy mogli odebrać już bez żadnych opłat bilet. Bezpłatny jest również parking, a nawet możemy skorzystać z również bezpłatnego autobusu, który odjeżdżać będzie z Dworca Centralnego.

Uwaga, na warsztaty i szkolenia obowiązują dodatkowe zapisy !

 www.beautydays.pl

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.