Menu
Jubileuszowy Polski Kongres Przedsiębiorczości

Jubileuszowy Polski Kongres Przedsiębiorczości

To już dziesiąty Polski Kongres Przedsiębiorczości i znów zapraszają nas do Krakowa. Początkowo nie było ustalonego miejsca, ale od kilku lat organizowany przez Polską Agencję Przedsiębiorczości – a przez nas objęty patronatem medialnym – kongres odbywa się w Krakowie, tam, gdzie odbywają się w Krakowie najważniejsze wydarzenia, w nowoczesnym Centrum Kongresowym ICE Kraków. Na wprost Kazimierza, oddalonym tylko o krótki spacer od Wawelu. Ale czasu by tam wyskoczyć nie będziemy mieli, organizatorzy wypełnią go nam dokładnie. Starczy go co najwyżej na wycieczkę balonem, od lądowiska którego dzieli nas tylko kilka kroków i warto z tej możliwości skorzystać. Możemy też przyjechać dzień wcześniej lub opóźnić nieco wyjazd, bo czas spędzony w Krakowie nigdy nie jest czasem straconym. Ale inaczej na wycieczkę na miasto czasu nie będziemy przez te dwa dni mieli, organizatorzy wypełnią nam go szczelnie, zadbają nawet o nasz czas wolny.

X Polski Kongres PrzedsiębiorczościPierwszego dnia wieczorem wystąpi Michał Kempa i kabaret Mru Mru, drugiego dnia dziać się będzie nawet więcej. W programie kończącej Polski Kongres Przedsiębiorczości Gali znalazł się koncert Ani Dąbrowskiej z Orkiestrą Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie i bankiet. To oczywiście też czas na networking, czas na nawiązywanie kontaktów, po to też przyjeżdżamy do Krakowa.

Ale nie lekceważmy części merytorycznej. Tu dziać się będzie naprawdę dużo i trzeba będzie wybierać. Bo na raz odbywać się będzie od czterech do pięciu sesji. I jak to opisać? Będzie się działo? Na pewno! Jedną tych sal pod hasłem Sukces w szpilkach opanują dla siebie kobiety. Całkiem możliwe, że już niedługo z tego samego wsparcia co dziś kobiety będą musieli korzystać mężczyźni, na szczęście przepisy są skonstruowane tak elastycznie, że też mogą z nich w takiej sytuacji korzystać. No i nikt nie oczekuje od nich, by nosili szpilki!

Ale to tylko jeden z wielu tematów, którym warto się zainteresować. Promować się będzie miasto i województwo, mowa będzie o ochronie patentowej, nowoczesnych usługach, gospodarce w obiegu zamkniętym i przemyśle 4.0.

Tu pozostaje po prostu odesłać do agendy, którą można tu pobrać jednym kliknięciem.

A więcej szczegółów odnajdziecie na stronie kongresu: www.polskikongres.pl

A kto nie może wziąć udziału osobiście, może to zrobić online, choć to nie już to samo.

X Polski Kongres Przedsiębiorczości

poniedziałek 13 i wtorek 14 października

Centrum Kongresowe ICE Kraków

ul. Marii Konopnickiej 17, gdzie to jest

Udział w kongresie jest całkowicie bezpłatny, wystarczy dokonać rejestracji online. Z jednym zastrzeżeniem, parking już bezpłatny nie jest, o czym na wszelki wypadek uprzedzamy. Ale skóry z nas nie ściągną.

red. Rafał Korzeniewski

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.