Menu
Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców w ramach X edycji Akademii e-marketingu!

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców w ramach X edycji Akademii e-marketingu!

Już w październiku kilkuset małych i średnich przedsiębiorców skorzysta z bezpłatnych szkoleń Akademii e-marketingu. Poświęcone one będą budowaniu strategii biznesowych online, a ich uczestnicy zdobędą najświeższą wiedzę związaną ze znaczeniem strony internetowych dla firm, budowania lepszej pozycji w wynikach wyszukiwania czy tworzeniem skutecznych kampanii w Google Ads. Tegoroczna edycja Akademii e-marketingu odbędzie się pod hasłem „Jak prowadzić marketing internetowy w Małym i Średnim Przedsiębiorstwie” w trzech miastach: 12 października w Muzeum Śląskim w Katowicach, 18 października w Centrum Olimpijskim w Warszawie i 26 października w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

– W poprzednich edycjach wzięło udział kilka tysięcy przedsiębiorców. Teraz Akademia wraca po okresie pandemii do stacjonarnej formy i bardzo cieszymy się, że możemy ponownie spotkać się osobiście – mówi koordynator wydarzenia, Anna Pszczółkowska.

Organizatorem i partnerem merytorycznym Akademii e-marketingu jest WeNet Group. Warsztaty poprowadzą doświadczeni doradcy internetowi, których podczas spotkań będzie można zapytać o wszelkie kwestie związane z e-marketingiem.

Teraz każdy przedsiębiorca powinien być obecny w sieci, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności. Dlatego znajomość metod promocji w Internecie, a także umiejętność wykorzystania poszczególnych narzędzi są niezbędne. Wiedza, którą otrzymają uczestnicy szkolenia, pozwoli przedsiębiorcom poznać i zrozumieć praktyczną stronę kluczowych zagadnień e-marketingu. Odpowiemy na każde pytanie. Program spotkania dostosowaliśmy do potrzeb MŚP, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia wcześniejszych edycji, a także rozmów z przedsiębiorcami – mówi Mariusz Dawidziuk, prelegent Akademii i certyfikowany użytkownik Google Ads i Google Analytics, od kilkunastu lat skutecznie zarządzający budżetami reklamowymi firm z sektora MŚP.

W trakcie X edycji Akademii e-marketingu właściciele małych i średnich firm dowiedzą się, jak budować widoczność firmy w sieci, komu warto powierzyć budowę strony internetowej, jak dbać o ochronę danych osobowych i dlaczego pozycjonowanie jest jednym z najważniejszych działań online.

Podczas pracy nad Akademią e-marketingu przyświecał nam jeden cel: pomóc małym i średnim przedsiębiorcom w przyswojeniu praktycznej wiedzy z podstaw e-marketingu. Nasze wieloletnie doświadczenie pomogło przygotować program skrojony specjalnie na potrzeby MŚP. Jako Partner Premium Google’a mamy dostęp do najnowszych rozwiązań i zdobyczy technologii i tą wiedzą chcemy się podzielić. Mogę też zdradzić, że jednym z prelegentów podczas szkolenia w Warszawie będzie Robert Korzeniowski, wielokrotny mistrz olimpijski, a obecnie przedsiębiorca, który odważnie wkracza ze swoim biznesem w świat online. Do zobaczenia! – podsumowuje Anna Pszczółkowska.

Udział w Akademii e-marketingu jest całkowicie bezpłatny. Szczegółowy program każdego ze szkoleń i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.akademiaemarketingu.pl.

Partnerami strategicznymi Akademii e-marketingu są: Krajowa Izba Gospodarcza oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. W gronie partnerów wydarzenia znalazł się też magazyn przedsiębiorcy@eu.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.